Arama Yap

2018 Yaz Tatili Planlarının Gözde Rotaları

2018 Yaz Tatili Planlarının Gözde Rotaları

“Erken rezervasyon” kavramı hayatımıza girdiğinden beri tatillerimiz daha ekonomik ve daha planlı. Erken rezervasyon yaptırmak ve yaz tatilini iple çekmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. 2018 yaz tatili planları için en gözde ve en popüler rotaları sizler için derledik. Yerli ve yabancı rotalardan dilediğinizi seçin ve sıra tatil valizinizi düşünmeye gelsin.

Mistik Bir Avrupa Deneyimi: Matera-İtalya
Matera, İtalya’nın güneyinde küçük, turistik, tarihi ve otantik bir şehir. Tüf kayalarından inşa edilmiş konutları, insanın aklını başından alan mimarisi, İtalyan sıcaklığı ile yılın en gözde yaz tatili rotalarından birisi Matera olacağa benziyor. Matera’yı farklı kılan detaylardan biri de 16 yüzyıldan beri yerleşiminin bugünküyle hemen hemen benzer şekilde olması. Matera’da, uzun ve keyifli şehir turu yapabilir, İtalyan mutfağına doyabilir ve büyüleyici atmosferinde bolca fotoğraf ve video çekebilirsiniz.
Valiziniz olmazsa olmazları, rahat ayakkabılar, şortlar ve konforlu bir sırt çantası olacak.

Çılgın Macerayı Keşfedin: Tayland
Kum, güneş, deniz ve çılgınca eğlence! İşte Tayland’ın özeti. Tayland, cennet gibi bir bölge. Tayland’ın sahili beyaz kum, denizi turkuvaz ve doğası tatlı bir yeşil. Bu güzel renk kombinasyonuna güneş de eklendi mi, insanın keyfi yerine gelir. Tayland’da deniz ve güneşe kavuştuğunuz kadar, antik bir deneyim de yaşayacağınızı söylemeden geçmeyelim. Tayland’ın görmeniz gereken bir çok adası var bunu da söylemeden geçemeyeceğiz.
Valiziniz olmazsa olmazları, birkaç takım bikini, mayo, terlik, ayakkabı, şort ve kesinlikle şapka.

Yakın ve Keşfedilmemiş: Arnavutluk
Avrupa’nın en güzel plajlarını içinde bulunduran bir rota: Arnavutluk. Üstelik iklimi, insanı ve doğası ülkemize çok benziyor. Arnavutluk’un keşfedilmemiş plajlarında yazın tadını çıkarabilir, dalış okullarıyla bakir denizlere dalabilir ve muhteşem mutfağını deneyimleyebilirsiniz. Ekonomik ve sıcak bir tatil için güzel bir rota.
Valiziniz olmazsa olmazları, doğa yürüyüşü için kıyafetler, bikini ve mayolar, sandaletler.

Yerli ve Keyifli: Çıralı
Çıralı, son birkaç yıldır yükselişine devam ediyor. Kemer, Adrasan ve Olimpos’a çok yakın olması farklı seçenekleri de değerlendirme fırsatı veriyor. Tertemiz ve büyüleyici plajları, yumuşak doğası ve huzur veren atmosferiyle Çıralı’dan ayrılıp başka bir yere gitmek isteyeceğinizi düşünmüyoruz aslında.
Valizinizin olmazsa olmazları: Bikinileri elbiseler ve sahilde keyifle okunacak kitaplar.

Tatil Gibi Tatil: Assos
Tatilin amacı nedir, dinlenmek, eğlenmek ve şehirden uzaklaşmak. İşte 2018 yaz tatili rotanız için buna en uygun rotalardan biri de Assos. Hem ekonomik hem de keyifli bir tatil için Assos 2018 yazında güzel hatıralar bırakmanızı sağlayacak.
Valiziniz olmazsa olmazları, bikiniler ve tiril tiril elbiseler.

2018 yaz tatili planlarınız için yeni rotalarla karşınızda olacağız. Penti’nin yeni koleksiyonlarını takip edebilirsiniz.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

2018 Yaz Tatili Planlarının Gözde Rotaları - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Hangi Dans Sana Göre?

Pozisyonunu al, müziği hisset ve dans başlasın! Özgürce dans etmek, bedenine söz geçirmek, ritmi adımlarında yaşamak eşsiz bir keyif. Herkesin...

Kapat