Arama Yap

2018 Yazının Aksesuar Trendleri

2018 Yazının Aksesuar Trendleri

Bu aralar söylemeye doyamadığımız bir söz var: Yaz geldi! Hiç durmadan “yaz geldi” demek istiyoruz. Çünkü gerçekten yaz geldi… Göğe, yere, suya, ağaca, insana, kalplere, gözlere, saçlara, ellere, ayaklara, doğaya yaz geldi! Çevrenizde yeşeren doğayı, neşelenen insanları ve bolca tatil fotoğrafını görüyorsunuz değil mi… Yazın gelmesine doyamıyoruz! Bu yazın en güzel şeylerini yazmaya da doyamıyoruz. Yazın en güzel aksesuarlarınızı yazmaya geldi sıra. 2018 yazının aksesuar trendleri için kemerleri bağlayın, yola çıkıyoruz!

En Havalı Aksesuarlar

1. Tabii ki Keten Elbiseler
90’lı yılların ortasında modayı takip edecek yaşta olanlar bilirler, keten elbiseler çok popülerdi. Moda döner dolaşır ve insanın karşısına böyle çıkar işte. Keten elbiseler bu yıl yine çok moda. Yazın en trendi aksesuarları arasında keten elbiseler var. Bu kez biraz daha farklılar. Daha güçlü tasarımlarla, daha zarif, elegan,havalı ve çok rahatlar.Zira epey güçlü bir tarzı var ve güzel bir tanesini seçmek en doğrusu.

2. Upuzun ve Püsküllü Küpeler
Yaz gecesi partileri ve davetleri için hızlı ve net bir kombin önerisi yaparak başlayalım söze: Tulum + Püsküllü Uzun Küpe + Topuz. Büyületici görünmek için bu kombini deneyin, yazın sihirli kombinini ilk yakalayan siz olun. Söylediğimiz gibi, yılın en popüler aksesuarlarından birisi püsküllü ve uzun küpeler. Biraz otantik, biraz da modern olan bu küpeleri kullanmaya başlayın ki, trendleri belirleyen siz olun.

3. Hasırlarca: Hasır Şapkalar ve Hasır Çantalar
Yılın çok popüler olacak dokularından birisi kesinlikle hasır. Dev hasır şapkalar ve hasır çantalar yaz boyunca sık sık karşımıza çıkacaklar. Siz de hasır detaylı aksesuarlarınızı seçin.

4. Güneş Gözlüklerinin Yeni Formu: İnce, Çekik, İkonik
Biraz kedi gözü, biraz ikonik dokunuş, daha ince çerçeve ve işte karşınızda yılın en sağlam yaz aksesuarlarından birisi olan güneş gözlükleri. Bu ince kesimli güneş gözlüklerini denediğinizde aynadaki halinize alışamayabilirsiniz. Gözlüklerin daha iyi uyması için hafif bir makyaj ve topuz ya da küt saçlar çok iyi bir görünüm sağlayabilir.

5. Rahatlık Arayanlar İçin Geliyor: Plaj Terlikleri
Plaj terliklerini çok seviyoruz. Çünkü hem çok konforlular ve bu konfor yetmezmiş gibi bir de çok çok modalar. Sandaletinden spor ayakkabısına kadar her şeyde plaj terliği esintilerini görmek mümkün. Plaj terliklerini yazın en trendi aksesuarları arasına hiç çekinmeden yazın.

6. Çizgili Olan Her Şey!
Bu yazın aksesuar trendleri arasında sayılır mı emin olamadık. Ancak yazmadan geçmek de olmaz. Bu yaz çizgili bikiniden, plaj çantasına, iç giyimden, elbiseye her şeyi gönül rahatlığıyla atın sepete. Çizgililer bu yaz çok popülerler ve mutlaka dolabınızda bulunmalılar.

Yazın en popüler aksesuarlarını kovalamaya başladınız değil mi? Hepsi öyle güzel ki, insan dayanamıyor. Yaz alışverişinizi tamamlamak için Penti’ye uğrayabilirsiniz.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

2018 Yazının Aksesuar Trendleri - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Yırtık Kotlar Asla Sırasını Savmıyor

Yırtık kotlar her yerde! Tam olarak her yerde. Pantolon formunda yırtık kotlar, etek, elbise, ceket, bluz ve hatta mutfak önlüğü...

Kapat