Arama Yap

2018 Yazının Favori Saç Modelleri

2018 Yazının Favori Saç Modelleri

Yazın en favori saç modelleri için kolları sıvadık. Moda otoritelerinin söyledinlerine, podyumlara ve sokaklar göz attık… Saça şekil vermek ne kadar büyük, önemli ve duygusal bir durum çok iyi biliyoruz. Kim bilir bizi okuyan kaç kişi kuaförden üzgün çıkmıştır… Buna artık bir dur demek için yılın en popüler saç modellerini bir araya getirdik. Daha az kesim önerisi, daha çok şekil verme tavsiyesi burada. Bundan sonrası sizin istek ve cesaretinize kalmış diyoruz ve başlıyoruz.

2018 Yazının Saç Modelleri

1. Doğal Dalgalar
Bu yaz saç konusu da tıpkı makyaj konusu gibi doğallığı destekliyor. Doğal dalgalar dedik ama elbette o kadar da doğal değiller. Omuz hizasındaki düz saçlarınıza maşayla büyün dalgalar verin. İşte günlük saç stiliniz hazır.

2. 80’lere Özgü Topuz
Hani o kurşun kalemle topladığınız saçlar var ya, işte o kıvamı daha sık yakalamaya çalışın. Bırakın saçlarınız şakaklarınızdan ve ensenizden dökülsün. Hatta saçlarınız kıvırcıksa çok daha etkili ve modern bir görünüm yakalarsınız.

3. At Kuyruğu ve Çeşitleri
İki farklı at kuyruğu epey sık kullanılacak.
İlki, dağınık ve “cool” at kuyruğu.
İkincisi de başınızın tam tepesinden topladığınız at kuyruğu.
Bizden söylemesi, uygulama size kalmış.

4. Islak Görünüm
Bir zamanlar “ıslak görünüm veren jöle” çok popülerdi. Bunu herkes bilmez. İşte o günler geri döndü. Saçlarınıza ıslak ve hafif dalgalı bir görünüm vererek gecenin en havalı saçlarına sahip olabilirsiniz. Yalnız bunun çok zayıf saçlarda iyi durmayacağını da üzülerek ekleyelim.

5. Kısacık Saçlar
Zaten kısa olan saçlarınızı biraz daha kırpık ve feminen hale getirmeye ne dersiniz. O kadar popüler ki, uzun saçlarına kıyamayanlar bu modele iç geçiriyor.

6. Renklerin Yazı
Bu yaz hızlı ve kısa süreli saç boyama ürünlerinin sık sık kullanıldığını görebilirsiniz. Saçlarınıza isterseniz kendiniz, isterseniz de bir uzmanın vereceği pastel tonlar plajlarda imajınızı destekleyecek. Yeşil, mavi ve pembe tonlarının ne kadar popüler olduğunu söylemeden geçemeyiz.

Yazın saç modasının en önemli işaretleri böyle. Yazın saçlarınızı rüzgarda savurmak için acele edin.
Yaz tatilinde sizinle olacak ve güzelliğinizi tamamlayacak en güzel parçaları da Penti’de bulabilirsiniz.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

2018 Yazının Favori Saç Modelleri - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Yazın Yapılacak En İyi Spor Aktiviteleri

Spor yapmak için en iyi mevsim sizce hangisi? Buna yaz demek de doğru, kış demek de… Aslında en doğrusu, spor...

Kapat