Arama Yap

2018’de Bikini Rüzgarları Estirmeye Hazır Mısın?

2018’de Bikini Rüzgarları Estirmeye Hazır Mısın?

Deniz, kum ve güneş yaz tatilinin vazgeçilmez 3’lüsü. Hadi bu şifreyi çözün ve yaz tatili planlarınızı yapmaya başlayın. Yaz tatili için plan demişken, tatile çıkmak için ne kadar çok detay var değil mi… İşe şimdiden başlayın ve bikini giyerken kendinizi iyi hissedeceğiniz vücut için hazırlanın. Bu noktadan sonrasındaki detaylar ise bizde… Plajın en güzel, en cool ve en havalı kızı olmanız için elimizden geleni yapacağız. Dört mevsim yanınızdayız ve mutluluğunuz için çalışıyoruz. Hadi şimdi yazlık mutluluk detaylarına bakalım, 2018 plaj modasını mercek altına alalım…

2018’de Plajlarda Neler Olacak?

1. Renklere bir de güneş ışığında bakın!
Bu sezon pastel renklerin ne kadar popüler olacağından bahsettik. Pastel pembe ve pastel sarıdan asla vazgeçmemeniz gerektiğini zaten biliyorsunuz.
Bunları cebe atın ve diğer renklere geçelim. Şimdi biraz da canlı renklerden bahsedelim. Bu sezonun plaj modasında canlı renkler, kırmızı ve yeşiller zirvede.
Renkleri çiçekli desenlerde görebileceğiniz gibi yalın olarak da görebilirsiniz. Tek renk bikinilerin o keyifli dönemi geri dönüyor, bizden söylemesi.

2. Desenlerdeki çeşitlilik tropikal bir rüzgar estiriyor!
Sezonun bikini ve mayolarında dev çiçek ve yaprak desenleri, çizgilili modeller, ince detaylar sık sık karşımıza çıkacak. Penti’nin baskılı Glam mayosunda devasa çiçekleri hayatınız dahil etmek için siz de sabırsızlanıyor musunuz?
Peki, Cute serisinin tatlı çizgileri hakkında ne düşünüyorsunuz? Çizgililerin verdiği enerjik his gibisi yok…
Baskılı Fioreno da aklınızın bir köşesinde yerini alsın. Bu tatlı çiçek deseni her tarafı sardığında bu modeli giyip salınırsınız plajda.

3. Daha cesur, daha modern kesimler burada…
Fırfırlı “ruffled” mayonun derin V kesimli yakası, Glam tek omuz bikininin o tek omuzu, Sahra halter bikini üstünün cesur kesimi… Tam olarak bahsetmek istediklerimiz bunlar. Daha cesur ve daha modernler kesinlikle. Bu yaz siz de bu küçük ve keyifli detayları kullanmak isterseniz, Penti‘ye uğramanız yeterli!

4. Yüksek enerji plajlarda…
Konumuz elbette sadece bikini ve mayo değil. Çeşit çeşit aksesuarlar, plaj kıyafet ve ayakkabıları da bu koleksiyona dahil. Penti’nin bu yaz ki koleksiyonuna hareket hakim. Yola çıkma, denize, plaja doyma, mutlu ve enerjik bir yaz yaşama arzusu başrollerde.

Bu yazdan hakkınız olan enerji, mutluluk ve heyecanı alın. Şimdiden tatil planları yapanlar, Penti’ye mutlaka uğrayın.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

2018'de Bikini Rüzgarları Estirmeye Hazır Mısın? - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Bahar Dolabında Bulunması Gereken 10 Parça

Baharı hemen ögelerine ayıralım: Bir sıcak, bir soğuk olan hava; biraz yağmur, biraz güneş; biraz spor, biraz ev keyfi; biraz...

Kapat