Arama Yap

2018’de Bikini Rüzgarları Estirmeye Var Mısın?

2018’de Bikini Rüzgarları Estirmeye Var Mısın?

Havalar ısındıkça yaz tatili planları yapılmaya başlandı. Ege ve Akdeniz’in plajları, havuz partileri, deniz, kum, güneş herkesin ortak hayali oldu. Yaz tatili deyince bikinileri unutmak olmaz. Bikini giymek için biraz hazırlık yapmak gerekiyor tabii. İçinde en mutlu olacağınız, en çok seveceğiniz ve size en çok yakıştığını düşündüğünüz bikiniyi seçmek çok kolay değil tabii. Gelin 2018’de bikini rüzgarları estirmek için nelere odaklanmanız gerektiğine birlikte bakalım. En iyi renkler, en güzeller modeller için geri sayım başlasın.

Bikini Modasının Renkleri
Sezonun moda renkleri ve desenlerinden önceden de bahsetmiştik. Biliyorsunuz, bu sene tek ve tok renkler, pasteller ve canlı renkler birlikte moda. Tek ve tok renkler deyince aklınıza normal bir kırmızı, alışıldık bir yeşil ya da bildiğimiz bir sarı gelmesin. Tek renk bikini koleksiyonu renklerin çok daha vurgulu ve parlak işlendiği renklerden oluşuyor. Penti’nin koleksiyonundan görebilirsiniz.
Renklerdeki bu detaylara ek olarak bolca çiçek deseni göreceğimizi de hatırlatalım. Tropikal çiçekler, çiçek detayları ve çiçek işlemeleri plajlarda iniyor.

Çekici Üstler
Bikinilerde bu sene daha cesur çizgiler göreceğiz. Üçgen bikinilerin fırtınalı günleri geri dönüyor ve plajları savurmak konusunda iddalılar. Halter üstler dekolteli bikini üstü deneyimleri için harika seçim. Bralet bikinilerse, plajdaki en trend görünüm için sizi bekliyor.
Plajda bikini rüzgarı estirmek konusunda iddialıysanız, derin V yaka bikinileri ve boyundan bağlamalı modelleri görmeden geçmeyin. Bikini üstü seçerken, bedeninize en uygun olan modeli seçmekle muhteşem bir adım atmış olursunuz.

Yepyeni Altlar
“Bikini altı” deyip geçmeyin. Aslında o kadar basit değil. O kendi halinde ve iki üç modelden ibaret bikiniler eskidendi. Şimdi yüksek bel modeli var, twist’i var, macreme modeli var, vintage’ı var, bantlısı var… Penti’yi ziyaret edin ve bikini altı konusunda bu kadar çok çeşit olabileceğini kendiniz de görün. Bikini altı, üst kısımdaki imajı güçlendirecek muhteşem bir tamamlayıcı.

Plajda bikini rüzgarları estirmek hiç de zor değil. Sezonun en moda modellerini, kesimlerini ve “bu benim olsun” dediğiniz parçaları sepete atmanız yeterli.
Unutmayın, muhteşem bir bikini alıp plajın keyfini çıkarmak varken, neden sadece kendi halinde bir bikiniyle yetinesiniz ki?

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

2018'de Bikini Rüzgarları Estirmeye Var Mısın? - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
2018 Gelinlik Modası Ve Penti Bride Koleksiyonu

Herkesin özenerek katıldığı düğünler ve düğünlerin keyifli ortamları için sezon açıldı. Sezonun modasını yazma zamanı. Bu yıl, gelinlik modasının çok...

Kapat