Arama Yap

2018’in En İddialı Gelinlik Modelleri

2018’in En İddialı Gelinlik Modelleri

Bahar aylarının da gelmesiyle düğün sezonu resmi olarak açılmış bulunuyor. Düğünlerle ilgili pek çok şey değişebilir ama asla değişmeyecek bir şey vardır ki, o da gelinliklerin varlığı… Gelinlikler, düğün hazırlığı denince ilk akla gelenler. Bu sezon neler moda, birlikte bakalım.

2018’in En İddialı Gelinlikleri

1. Pelerinli Gelinlikler
Çok uzun yıllardır pelerinleri ve gelinlikleri bir arada görmemiştik. Büyük kavuşmanın yılı bu yılmış… Uzun bir duvak hayaline de çok güzel bir şekilde uyum sağlayan pelerinli gelinlikler bu yıl sık sık karşımıza çıkacak. Pelerinli gelinlikleri tercih ederken unutmamanız gereken bir detay var, o da gelinliğinizin kabarık olmaması gerektiği. Kabarık modeller ve pelerinler ne yazık ki çok hoş durmuyor. Gelinlik tasarımcınıza bu konudaki soru işaretlerini iletmeyi unutmayın.
Gelinliğinizle birlikte kullanabileceğiniz tüm aksesuarlar Penti’de!

2. Püsküller ve Prenses Gibi Gelinler
Püsküller çok çok ve çok moda! Şimdi “ben çok görmedim” diyebilirsiniz ama bu konuyu isterseniz bir de yazın gündeme getirelim 🙂 1920’li yılların sıra sıra püskülleri bu sene zirvede olacak. Vücut hatlarınıza yumuşak bir hareket katacak olan püsküllü gelinlikler ferah bahar ve yaz düğünlerinde güzelliğinize güzellik katacak. Özellikle de dans pistinde ışıl ışıl bir gelinin fotoğraf ve kayıtlarda nasıl da fark yaratacağını düşünün… Püsküllü gelinliklerin vücudunuza oturmayan dökümlü bir kesim olması gerekiyor. Bizden söylemesi.

3. Üç Boyutlu Zerafet
Moda dediğimiz şeyin sonu yok. Bu senenin modası olan üç boyutlu desenler bunun en güzel kanıtı. Eteklerinize onlarca kuş, kelebek konmuş, binlerce çiçek dökülmüş gibi bir gelinliğe ne dersiniz? Düğün konseptinize göre bu üç boyutlu işlemelere karar vermek de elinizde. Hemen hemen her modeldeki gelinliğe uygulanabilecek olan bu üç boyutlu işlemeleri isteğinize göre sıklaştırıp seyreltebilirsiniz.
Gelinliğinizle birlikte kullanabileceğiniz tüm iç giyim detayları Penti’de!

4. Uçuşan Tüyler
Hafif, yumuşak ve zarif bir dokunuş için bembeyaz tüylerle çalışılmış bir gelinliğe ne dersiniz? Gelinliğinizin bir detayında bu tüy detayını kullanabilirsiniz. Tüy detayı çok popüler ve yaratıcılık konusunda sınırsız bir alan açıyor. Düğün konsepti olarak da uygun detaylar seçerseniz daha bütüncül bir atmosfer yakalamış olursunuz. Tüylü detayları sıvılarda korumaya özen gösterin, yoksa bütün hoşluğu sönüp gidebilir.

Gelinlik konusu hakkında daha çok yazacağımıza emin olabilirsiniz. Zira o kadar çok detay ve önemli konu var ki… Eee insan kaç kez evlenir, en içinize sindiği gibi olsun…

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

2018'in En İddialı Gelinlik Modelleri - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
İç Giyimde Çekici Hamleler

İç giyim konusunda alışkanlıklarımız hızlı rutinleşiyor. Çok şık pantolonlar, etekler, elbiseler, bluzlar giyiyoruz ama iç giyimde gayet sade ve alışıldık...

Kapat