Arama Yap

2019 Sokak Modasının Yepyeni Bir Parçası: Braletler

2019 Sokak Modasının Yepyeni Bir Parçası: Braletler

Artık sadece iç giyim ürünü olarak kullanılmayan braletler sokak modasının vazgeçilmezi oldu. Okula, işe, arkadaşlarınla buluşmaya ve partiye… Gittiğin yere göre ve braletin modeline göre kombin yapmalısın. Doğru kombin yaparsan nerede istersen orada giyebilirsin. İstersen sadece pantolon üstüne, istersen üstüne bir ceket atarak. Hadi 2019’da braletlerle nasıl kombin yapabilirsin bakalm!

İş Kombinleri

Haftanın beş günü sürekli farklı kombin yapmak çok zor, farkındayız. O yüzden ufak parçalar edinerek kombinlerinde farklılık yaratabilirsin. Mesela bralet… Sürekli giydiğin blazer ceketler ve gömleklerin içine bralet giymeye ne dersin? Beyaz ceket içine siyah veya koyu renk braletler tercih edebilirsin. Gömlekle giymek istersen desensiz bir gömleğin içine birkaç düğmeni açık bırakarak istediğin renk bralet giyebilirsin.

Akşam Gezmesi

Sonbaharın gelmesiyle birlikte havalar soğuyacak ama arkadaşlarla gezmeye hiç bir hava koşulu engel olamaz! Yılın bu zamanlarında koyu renk kadifeler tercih edebilirsin. Kombinini şu şekilde yapabilirsin; şık bir bralet al, altına uyumlu bir pantolon, dilersen topuklu ayakkabı ve üstüne şal veya deri ceket. İşte şimdi arkadaşlarınla doyasıya eğlenmeye hazırsın.

Bonus: Doğum Günü Kızı

Doğum günü için kıyafet seçmek bazen işkence olabiliyor. Braletler tam bu kısımda yardımına yetişiyor! O gün senin için en özel günlerden biri ve çok güzel görünmelisin. Kadifenin asaletinden mutlaka yararlanmalısın. Eeee doğum günün olduğu için biraz daha canlı ve iddialı renkler tercih edebilirsin. O gün bütün gözlerin senin üstünde olacağına daha şimdiden eminiz.

2019’un en tarz bralet modelleri için penti.com’a bir göz at deriz.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

2019 Sokak Modasının Yepyeni Bir Parçası: Braletler - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Aslan Burcuna Özel Bikini Önerileri

Aslan burcu kadınlarına bikini önerisi yapmazsak olmazdı. Bu yazın trendlerini ele alarak önerilerde bulunacağız. Bakalım Aslan burcuna neler yakıştırmışz! Neon...

Kapat