Arama Yap

2019 Yazının En Havalı Plaj Saç Modelleri

2019 Yazının En Havalı Plaj Saç Modelleri

Tatil sezonunun açılmasıyla birlikte plajlar dolmaya, tenler bronzlaşmaya başladı. Peki bu sezon sahillerde hangi saç modelleri moda? Hadi gel birlikte göz atalım.

Bandanalar

Plaj modası deyince herkesin aklına ilk gelenler bikini, mayo ve plaj elbisesi oluyor. Oysa tüm günü plajda geçirirken tarzımızdan ödün verecek değiliz😊

Plajda fark yaratan aksesuarlar kullanarak kombinini tamamlayabilir ve küçük dokunuşlarla tüm dikkatleri üzerinde toplayabilirsin.

Bu yaz sahillerde deniz sonrası dalgalanan saçlarına bohem bir hava katmak istiyorsan penti.com’u ziyaret edip saç aksesuarlarını mutlaka incelemeni öneririz.

Salaş ve Şık Modeller

Topuz: Deniz sonrası hafif nemli saçını topuz yapabilir ve saç bandı ile yaptığın topuzun etrafını sarabilirsin.

Dağınık Örgü: Mevsim yaz olur da eğlence olmaz mı? Güneşten açılmış saçlarına cool bir görünüm katmaya ne dersin? Hem rahat hem de tarz bir görüntü yakalamak istiyorsan ve saçların da uzunsa, hızlıca gevşek bir şekilde saçlarını renkli bir şal kullanarak balık sırtı örmelisin ve bol like alacak bir de fotoğraf çekilmelisin. 😊

Kumsal Dalgaları: Denizden çıktıktan sonra saçlarını kabaca örebilir ve biraz kuruduktan sonra açtığında doğal dalgalı bir görünüm elde edebilirsin. E tabii renkli bir saç bandıyla da rüzgarda ahenkle uçuşan saçlarını taçlandırabilir, plaj kobininin eksik parçasını tamamlayabilirsin.

Yarı Toplu Saçlar: Yarım toplu saçların bohem havası hepimizi çekiyor. Bu yaz sahilde yarım topladığın dağınık ama hoş duran bohem saçlarına çiçek desenli saç aksesuarları da eklemeyi asla ihmal etme!

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

2019 Yazının En Havalı Plaj Saç Modelleri - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Akıllı Alışverişin İpuçları

Yazın gelmesiyle birlikte dolaplarımızı rengarenk kombilerle doldurmanın zamanı geldi çattı. Hem bu yazı rengarenk kıyafetlerle geçirmek hem de avantajlı alışverişler...

Kapat