Arama Yap

2019’da Neler Moda? Yakından İnceleyelim

2019’da Neler Moda? Yakından İnceleyelim

2019 modasının temel parçalarına yakından bakalım. 2019’da neler moda olacak, yükselen dokular, favori kumaşlar, eşsiz desenler ve yenilikçi tasarımları birlikte ele alım. 2019 yılının modasına hızlı bakış başlasın.

Vahşi Batı Ruhu
Her yılın maskülen yaklaşımı farklı oluyor. 2019 yılında maskülen tercihler genellikle “vahşi batı” tarzında olacak. Kovboy şapkaları, görkemli pançolar, kovboy çizmeleri, püsküllü etek ve ceketler sık sık karşımıza çıkacaklar.
Omuzlar Yukarı
Yüksek, geniş ve gösterişli omuzlar kadar çekici olan az şey vardır. Çekici omuzlar için 80’li yıllara dönelim ve bu eşsiz akımı bugüne taşıyalım. Ceket-elbiselerle kendini gösterecek olan geniş ve yüksek omuzlara ofis giyiminde yer verebilirsiniz.


70’li Yıllar Renk Paleti
Kahverengi, turuncu, kırmızı, haki, bej… 70’li yıllar renk paleti her yeri ele geçirmeye hazır. Geniş yakalı bir 70’ler gömleği yakalarsanız, sakın ha kaçırmayın.


Neon Renkler, Geniş Kalıplar
90’lı yıllarda çocuk olanlara tanıdık gelecek harika bir akım 2019 yılında da karşımızda çıkıyor. Neon renkler tüm göz alıcılıklarıyla geliyorlar. Günlük giyimin bir parçası olmaya hazırlanan neonları kaçırmayın.

Şeffaf Adımlar
2019 yılında ayakkabı ve terlik modasında şeffaf adımlarla sık sık karşılayacağız gibi görünüyor. Orta yükseklikteki topuklar, şeffaf bantlar ve sivri burunlar bizi bekliyor.


2019 modasına hazır olduğumuza göre, yıl tam gaz devam edebilir.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

2019'da Neler Moda? Yakından İnceleyelim - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Doğada Bir Gün İçin Olmazsa Olmazlar

Çık vatandaş çık… Evlerde oturmak yok, doğayı keşfet! Hem doğa bizim en güzel, en sıcak yuvamız değil mi? Doğada bir...

Kapat