Arama Yap

5 Şık Festival Kombin Önerisi

5 Şık Festival Kombin Önerisi


Bütün kış beklediğimiz konserlerin ve festivallerin zamanı geldi! Bu yazın en büyük coşkusunu yaşayayacağın festivallerde tarzından da ödün vermeyeceğini adımız gibi biliyoruz. Rengarenk kombinler, cıvıl vıl aksesuarlar ve bir de inanılmaz enerjinle festival ortamlarının yıldızı olacağından hiç şüphemiz yok. Tabii bizim festival kombin önerilerimizi incelemeden hazırlanmayacaksın değil mi? E o halde 5 şlık festival kombin önerilerimize göz atmaya başla.

Braletler

Renkleri ve desenleri festival kombinlerininin en büyük yıldızı braletler… İster şortla ister etek veya pantolonla. Her türlü seçeceğin kategoriye göre bu braletler uyum sağlayacak. Braletle festivallerin en cesur tarzını da ortaya koyan isim olursun. Birbirinden çeşitli braletleri nerede bulurum diye düşünüyorsan seni hemen penti.com’a alalım.

Mayolar

Braletin dışında başka ne olabilir diye düşünüyorsan sana hemen ikinci alternatifi sunalım: mayolar! Bu yazın cıvıl cıvıl renkleri ve desenlerine uygun seçeceğin mayoyu yüksek bel şortla kombinleyip elegan bir görüntü yansıtabilirsin. Üstelik bu kombini kullanan sayılı insanlar arasında olursun.

Tulum

Festivallerin en çok dans eden ismi sensen ve rahatına da düşkün biriysen tulum kombini tam sana göre! Rahat yapıya sahip tulumlar ile hareket özgürlüğünü sonuna kadar kullanabilirsin. Bu kombin tercihi ile istediğin gibi hoplayıp, zıplayıp dans edebilirsin. Böylelikle festivallerin yine en çok konuşulan ismi sen olursun.

Pareo ve Kimono

Doğal görünüm ve salaş bir tarza sahipsen tabii ki de pareon veya kimonon olmadan festivallere gitmezsin. Kimino ve pareonun efil efil yapısıyla hem sıcak havalarda bunalmadan dans edebilir mem de etnik desen ve salaş görünümüyle festivallerde dans ederken en tarz görünen isim olursun.

Aksesuarlar

Kıyafetlerin tamam ama aksesuarların da festivallerde çok önemli olduğunu biliyor musun? Yüz için simler, renkli küpeler, bandalar ve hasır şapkalarla kombinini tamamlayıp festival için tamamen hazır olabilirsin!

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

5 Şık Festival Kombin Önerisi - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
2019 Yazının En Havalı Plaj Saç Modelleri

Tatil sezonunun açılmasıyla birlikte plajlar dolmaya, tenler bronzlaşmaya başladı. Peki bu sezon sahillerde hangi saç modelleri moda? Hadi gel birlikte...

Kapat