Arama Yap

Ağustos Ayı Burç Yorumları

Ağustos Ayı Burç Yorumları

İşte geldik yazın en güzel ayına… Ağustos ayı, yazın en tatlı, en keyifli ve en neşeli günlerini barındırır her zaman. Tabii yaz yavaş yavaş bitmekte olduğu için de hafif bir hüzün çöker içimize. Gelin bu hüznü savuşturup, Ağustos’un eğlenceli yüzüne bakalım. Ağustos’ta burçları neler bekliyor, birlikte öğrenelim.

 

Ağustos 2018’de Burçları Neler Bekliyor: Ağustos Ayı Burç Yorumları

Koç Burcu Ağustos 2018 Yorumu

Koç burcu için mücadele ile dolu bir ay olacak. Bu ay çevrenizdeki kişileri planlarınıza ikna edebilmek için, epey laf anlatmanız gerekebilir. Bu hem özel hayatınızda hem de iş hayatınızda geçerli olacak. Neyse ki ilişkiler konusunda her şey yolunda ve kalbinizi pır pır ettirecek yeni gelişmeler çok yakında.

Sizin için seçtik: Berry Mayo

Boğa Burcu Ağustos 2018 Yorumu

Boğa burcu için yoğun trafik ayı. Bu ay uzun zamandır göremediğiniz kişileri görmek, kişisel planlarınızı gerçekleştirmek ve işlerinizi planlamak için epey hassas bir denge çalışması yapmanız gerekiyor. Gerçekçi olmak ve az zamanda çok işler başarmak durumundasınız. Bu ay, duygusal git-gellerin yoğun olduğu bir süreçten geçiyorsunuz, olaylara vereceğiniz tepkiler konusunda biraz daha kontrollü olmak isteyebilirsiniz.

Sizin için seçtik: Lemon Forest Bikini

İkizler Burcu Ağustos 2018 Yorumu

İkizler burcu bu ay adrenaline doyacak. Bu ay “Yaz Bitmeden Yapılacaklar” listenizi temizlemeye çalışıyor gibisiniz. Bir gün paraşütle atlarken, bir gün su kayağı yaparsanız biz hiç şaşırmayız. Bunlar abartılı örnekler gibi gelebilir ama kendi dünyanızdaki en heyecan verici şeyleri deneyimlemek için çok hazırsınız, durmayın. Eğlenin ve yaz muhteşem olsun.

Sizin için seçtik: Haki Elit Mayo

Yengeç Burcu Ağustos 2018 Yorumu

Yengeç burcu yeniden doğuyor. Acısıyla tatlısıyla yılın yarıdan fazlasını ardından bıraktınız. Zor oldu ama artık şimdi daha kolay bir dönem başlayacak, buna odaklanalım. Ağustos ayından itibaren hayat size daha keyifli seçenekler sunmaya başlıyor. Ertelenen planlar gerçekleşecek, imkansız dediğiniz gönül işleri mümkün olacak. Yaz sizin için geç başladı ama muhteşem olacak.

Aslan Burcu Ağustos 2018 Yorumu

Aslan burcu için denge zamanı. Bu ayın ilk yarısı sizin için planladığınızdan daha yoğun ve yorucu geçecek. Neyse ki ikinci yarısı keyifli, eğlenceli ve rahat olacak. Ayın ilk yarısında yükselen tempoya uyum sağlamak için beslenmenize ve sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz. Ağustos ayını bitirirken kendinizi şımartmayı ihmal etmeyin.

Sizin için seçtik: Linosa Bikini

Başak Burcu Ağustos 2018 Yorumu

Başak burcu için yenilikler geliyor. Bu ay hayatınızda önemli yenilikler olacak. İş değişikliği, gelir değişikliği, şehir değişikliği gibi iddialı değişimlere hazır olun. Yoğun bir çalışma temposuna dalabilirsiniz, hassas ve detaycı yapınızla bu tempodan kolayca çıkacaksınız. Kendinize “elime sağlık” demeyi ve kısa bir tatil armağan etmeyi unutmayın.

Terazi Burcu Ağustos 2018 Yorumu

Terazi için karar ve denge ayı. Eh terazi deyince akla zaten denge geliyor. Ancak bu ay sadece dengelemekten çok daha fazlası sizin payınıza düşen özel hayatınızla ilgili karşınıza çıkanları önce bir terazide dengeye getirip, sonra tarafınızı seçeceksiniz. Zor bir ay mı olacak, evet zor olacak. Sonuçları ise hayatınıza rahatlık, ferahlık ve huzur getirecek. Dengeler ve kararlar konusunda sakin bir plajda oturup biraz kafa yormak da fena olmaz.

Akrep Burcu Ağustos 2018 Yorumu

Akrep için hareket başlıyor. Geleceğe dair planlarınızın temellerini bugünden atıyorsunuz ve Ağustos 2018 sizin için önemli bir kuluçka dönemi olacak. Gelecek planlarınızın temellerinin atıldığı, yeni önceliklerinizin belirlendiği ve hayatın yeni bir seyire girdiği günler sizi bekliyor. Bu ay spor ve beslenme konusunda biraz daha özenli olmanızı tavsiye ederiz.

Sizin için seçtik: Playa Bikini

Yay Burcu Ağustos 2018 Yorumu

Yay için gönül işlerinde mesai zamanı. Bu ay hiç hesapta yokken yeni bir ilişkiye başlayabilir, ayaklarınızın yerden kesilmesi hissini yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır tanıdığınız biri ya da sadece tanıdığınız biri olabilir bu kişi ama kesinlikle çevrenizden. Hayatınız bu ay aşk ekseninde dönüyor. Bu da diğer şeyleri ihmal etmenize sebep olabilir, aşk gözlerinize perde indirmesin, aman dikkat.

Oğlak Burcu Ağustos 2018 Yorumu

Oğlak burcu için hesap zamanı. Bu ay hem maddi hem de manevi olarak hesaplara dalıyorsunuz. Duygularınızı ve olaylara bakış açılarınızı yeniden değerlendirdiğiniz yer yer kendinize fatura kestiğiniz bir ay olacak. Maddi konularda hesap yapanları ise muhteşem indirimlere davet ediyoruz.

Sizin için seçtik: Palmaria Bikini

Kova Burcu Ağustos 2018 Yorumu

Kovalar için nostalji günleri başlıyor. Bu ay pek çok farklı konuda eskiler peşinizi bırakmayacak. Bu ay, eski işiniz, eski sevgiliniz, eski arkadaşlarınız bir şekilde sizinle irtibat kuracaklar. Kapanmadığını düşündüğünüz bir defter varsa o konuda hazırlıklı olun. Bu ay plan yoğunluğu sizi yorabilir, takviminizi güncel tutun, hayatı kaçırmayın.

Sizin için seçtik: Marakesh Bikini

Balık Burcu Ağustos 2018 Yorumu

Balık burcu için kafaların karışık olacağı bir ay… Bu ay hayatınızda her şeyin aksi gittiğini düşünüp, kendinize olumsuz tablolar çıkaracaksınız. Ancak, olaylara yönelik pozitif bakış açınızı kaybettiğiniz zamanları farketmeli ve tazelenmelisiniz. Her şeyi karşınıza koyun ve hepsinin hakkından gelin. Hem duygusal hem de zihinsel gücünüzü fark etmelisiniz.

Sizin için seçtik: Hologram Bikini

Ağustos 2018 burç yorumlarının sonuna geldik. Burçlarınızı okuduktan sonra yükselen burcunuzu da okuduğunuzu düşünüyoruz. Yazın tadını çıkarmak için elinizden geleni yapın, bakın zaman hızlı geçiyor. Eylül’de görüşmek üzere.

 

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Ağustos Ayı Burç Yorumları - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Senin Plaj Eğlencen Hangisi?

Yazın, deniz ve güneşin tadını çıkarmanın yollarından biri de plaj oyunları. Güneşlenmek, yürüyüş yapmak ya da partilere katılmak da eğlenceli...

Kapat