Arama Yap

Akrep Burçlarına Özel Çorap Önerileri

Akrep Burçlarına Özel Çorap Önerileri

Akrep kadınları aşka duydukları tutkuyla ve hayata bağlılıklarıyla tanınırlar. Bir Akrep kadını hiçbir şeyden vazgeçmez ve hiçbir işi yarım bırakmaz. Her şeyin sonuna kadar gider ve kimseyi yarı yolda bırakmaz…

Sizin de bildiğiniz gibi, genellikle mantıklarıyla hareket ederler ve oldukça kuşkucudurlar. Kısacası, Kasım ayına tutkuyu ve gizemi getiren kadınlardır Akrep kadınları…

Bu özel kadınlar içinse yapılabilecek en iyi öneri birbirinden havalı çoraplar olur diye düşündük. O zaman, Akrep kadınları için derlediğimiz birbirinden güzel çorap modellerimize göz atmaya başlayabiliriz.

Siyah Premier Shiny Külotlu Çorap

Gizemli bir Akrep kadınını en çok mutlu edecek şeylerden birinin siyah olduğunu biliyoruz. Siyah rengi, Akrep kadını için adeta bir tutkudur. Bu çorap, hem siyah giyinip asil olmak isteyenlerin, hem de ışıltılı bir çorapla dikkatleri daha da üstüne toplamak isteyenlerin tam da aradığı ürün. Çorap, ışıltılı ve ince yapısıyla hem yok gibi duracak, hem de bacaklarını parıl parıl gösterecek. Eğer siyah çorap giymek istemiyorsan da, ürünün ten rengi olanını tercih edebilirsin. Bu çorapla hem şıklığından, hem de asaletinden hiçbir şey kaybetmeyeceksin. E daha ne olsun?

Siyah Orta File Çorap

Tabii ki bir Akrep kadını için senelerdir modası asla geçmeyen siyah file çorabın yeri ayrıdır. Sadece Akrep burçlarının da değil, tüm kadınların vazgeçilmezidir file çorap. Düz bir elbisenin altına giydiğinde bile, tüm kombini birden şıklaştıran bu çorap, aynı zamanda iyi biliyoruz ki, Akrep kadınlarının da favorilerindendir. Her kadının dolabında mutlaka bulunması gereken file çorabın, önümüzdeki yıllarda da popülerliğini koruyacağından eminiz.

Siyah Bright Copper Külotlu Çorap

Özge Gürel’in de sık sık severek tercih ettiği Siyah Bright Copper Külotlu Çorap, bu sezon Akrep kadınlarının da bir numaralı tercihi olacak. Kendine güvenen her Akrep kadını, bu çorabın desenli ve yumuşacık yapısını gördüğü anda, Siyah Bright Copper Külotlu Çorap’ı olmazsa olmazları arasına ekleyecek.

Stop 15 Külotlu Çorap

Son olarak da, bizce son yılların en güzel icatlarından biri olan, kaçsa da ilerlemeyen Stop 15 Külotlu Çorap’lardan bahsetmeden edemeyeceğiz. Hiç beklenmedik anlarda birden çorabının kaçması, eminiz ki herkes gibi sen mükemmeliyetçi Akrep kadınının da çok moralini bozan bir şey. Ama artık çorabın kaçsa bile, ilerlemeyecek ve küçücük bir delik olarak kalıp, gözüne dahi batmayacak.

Bu sezon da bizimle birlikte birbirinden güzel modellerimize göz atmanı istedik. Her haline ve her isteğine göre şekillenebilecek çoraplarımızı senin de çok beğendiğini düşünüyoruz.

Unutma, bu şahane ürünler, bir tık ya da bir mağaza kadar uzağında!

O zaman seni hemen www.penti.com.tr adresine ya da en yakın mağazamıza bekliyoruz!

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Akrep Burçlarına Özel Çorap Önerileri - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Kış Alışverişinde Mutlaka Alman Gereken 5 Ürün

Uzun ve sıcak bir yazdan sonra sıra geldi kış mevsimine. Alışverişe çıkmadan önce liste yapmak işini kolaylaştırır diye düşündük ve...

Kapat