Arama Yap

Annelerin Hayatlarını Kolaylaştıracak Ürünler

Annelerin Hayatlarını Kolaylaştıracak Ürünler

Annelik hem anneler hem de çocuklar açısından çok kutsal bir duygu. Bu süreçte anne ile bebek arasında duygusal bir bağ kuruluyor ve anne adaylarının hayatı değişmeye başlıyor. Anneler doğum öncesi ve sonrasında yeni birtakım sorumluluklar ediniyorlar. Uyku, emzirme, yemek, ev işleri derken hayatları neredeyse tamamen değişiyor. Bu zorlu ama dünyanın en tatlı zamanında hayat kolaylaştırıcı ürünleri paylaşacağız şimi! Haydi anneler size özel hazırladığımız önerilere göz atmaya başlayın!

Hayat Kurtarıcı: Emzirme Sütyeni

Evde olun olmayın emzirme bu süreçteki en zor kısımlardan biri. Hayatını kurtaracak bu parçayı mutlaka paylaşmamız gerekiyordu. Rahat, sağlıklı ve kullanışlı. Emzirme için özel aparatı bulunan emzirme sütyeni <3 Annelerin hayatlarının kolaylaşması lazım ama değil mi?

Hem Emzir Hem Şık Ol

Doğum sonrası anneler yeni sorumluluklarla birlikte hayatı biraz daha telaşlı yaşayabiliyorlar. Hayatlarına dahil olan yeni şeyler haliyle eski hayatlarını etkiliyor. Eskiden bolca vakit ayırdıkları giyim kuşam konuları bir süre askıda kalabiliyor. Bu özel zamanlarda kendini iyi hissetmek çok önemli bunu unutmamak lazım. Bu süreçte her koşulda kendine güvenen ve iyi hisseden bir kadın olmak için emzirme sütyeni rahatlığını birde şık bir model alarak destekleyebilirsiniz. Böylece hem şık olabilir hem de bebeğinizi rahatça emzirebilirsiniz.

Uyku Arası

Evet, babaların bile yaşadığı problemlerden biri de uyku. İlk dönemlerde bol bol uyanacaksınız J O yüzden mutlaka bir sabahlık edinin. Gece uyandığınızda yumuşacık sabahlığınızı giyin. Vücudu sıcak tutmak çok önemli, grip nezleden uzak durmak lazım.

Gece Rahatlığı

O kadar uyku uyku dedik, uyku arasında da size yardımcı olabilecek bir ürün sıradaki. Gece emzirirken direkt bu geceliği giyerek bebeğinizi rahatça emzirebilirsiniz. Üst kısmı açılıyor ve emzirme için hemen kullanılabiliyor. Kullanışlı ürünler bu zamanlarınızda size çok mutlu edecek.

Terlikler

Dediğimiz gibi anneliğinizin en başında hastalıklardan korunmak çok önemli. Sabahlıkla vücudunuzu sıcak tuttunuz. Ayaklarınızı da yumuşak bir terlikle sıcak tutmalısınız. Ses çıkarmaması bebeğin uykusunu bozmamak için çok önemli aman dikkat edin 🙂

Hayat kurtarıcı annelik ürünlerine penti.com’dan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Annelerin Hayatlarını Kolaylaştıracak Ürünler - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
2019 Sokak Modasının Yepyeni Bir Parçası: Braletler

Artık sadece iç giyim ürünü olarak kullanılmayan braletler sokak modasının vazgeçilmezi oldu. Okula, işe, arkadaşlarınla buluşmaya ve partiye… Gittiğin yere...

Kapat