Arama Yap

Aralık Ayı Burç Yorumları

Aralık Ayı Burç Yorumları

Aralık 2018 burç yorumları başlasın! Yeni bir yıla başlamadan evvelki aydayız hep birlikte. Aralık ayı burç yorumları

 

Koç Burcu Aralık Ayı Burç Yorumu
Koç burcu için dengeleri sağlama zamanı. Bu ay karşınıza çok fazla ikilem çıkabilir. Sık sık tercih yapmanızı gerektiren durumlarla karşılaşıyorsunuz. Özellikle de gönül işleri ve arkadaş çevreniz konularında ikilemleriniz çok fazla Kararlarınızı verirken hem mantık hem de kalbinizi dinlemeniz gerekecek. Bu dönemsel durum Aralık ortasında sona erecek.

Sizin için seçtik: Adorable Velvet Bodysuit

Boğa Burcu Aralık Ayı Burç Yorumu
Boğa burcu için tesadüfler zamanı. Aralık ayı boyunca uzun zamandır görmediğiniz kişilerle yollarınız keşisebilir, iş ve eğitim konusunda olumlu tesadüfler işinize yarayabilir. Ancak tesadüflere ve şansa teslim olmayın. Yeni yıl hazırlıkları için hediye organizasyonlarınızı tesadüfler kurtaramaz, bizden söylemesi.
Sizin için seçtik: Dark Flowers Velvet Gecelik


İkizler Burcu Aralık Ayı Burç Yorumu
İkizler burcu için gökten aşk yağan günler başlıyor. Aralık ayı sizin için gönül işleri konusunda çok yoğun geçecek. Çeşitli partilere dahil olmanız ve yeni insanlarla karşılaşmanız olası. Girdiğiniz ortamlarda ilgi sizin üzerinde olduğunda asil duruşunuzla bunu yönetmeniz size artı puan kazandırır. Çekicisiniz ama biraz da kontrol gerekiyor.
Sizin için seçtik: Mickey 90th Stripe Gömlek Gecelik


Yengeç Burcu Aralık Ayı Burç Yorumu
Yengeç için aksiyon dolu bir dönem başlıyor. Aralık ayının ikinci haftasıyla başlayacak sürecek yaklaşık iki ay sizinle. Hayatınızdaki her şeyi yeniden ele alacak ve değerlendireceksiniz. İş, arkadaş ilişkileri, ailevi ve maddi konular… Hepsini gözden geçirmeniz ve yeni yollar çizmeniz gerekebilir. Aksiyonlar bolca eğlenceyle desteklendiği için keyifli de bir dönem olacak gibi.
Sizin için seçtik: Party Pijama Takımı


Aslan Burcu Aralık Ayı Burç Yorumu
Aslan burcu için aydınlanma günleri… Son zamanlarda sizin de hissettiğiniz bir takım değişiklikler gelişiyor olmalı. Hayata bakışınız, olayları yorumlama şekliniz ve gelecek planlarınız yavaş yavaş kabuk değiştiriyor. Şimdi yeni yıl planlarını oluşturma zamanı. Hadi bu aydınlıkla geleceği inşa edin…
Sizin için seçtik: Latte Dot File Külotlu Çorap


Başak Burcu Aralık Ayı Burç Yorumu
Başaklar için umut, enerji ve sevgi zamanı… Yeni yıl planlarıyla birlikte umutlarınız da tazeleniyor. Hayallerinizi gerçekleştirmek için bolca enerjiniz ve sevdiğiniz insanların desteğini görebilirsiniz. Yılı güzel bitiriyorsunuz ve yeni yıla güzel başlıyorsunuz. Harika.
Sizin için seçtik: Minnie Velvet Bralet


Terazi Burcu Aralık Ayı Burç Yorumu
Terazi burcu yılın bilançosunu çıkarıyor. Bu ay, geçmişe dönüp 2018 için yaptığınız planları ve ne kadarının gerçek olduğunu gözlemleyeceksiniz. Bunların üzerinden 2019 planlarına epeyce kafa yoracaksınız. Aman eğlenceyi ıskalamayın. Aralık ayında davetleri geri çevirmeyin, hayat size güzel şeylere sunmaya hazır.
Sizin için seçtik: Unicorn Patik

 

Akrep Burcu Aralık Ayı Burç Yorumu
Akrep için uyanış ve yeniden doğuş zamanı. Bu ay yılın bilançosunu çıkaranlardan birisi de sizsiniz. Yıl boyunca olup bitenler, kalbinizin durumu ve hayat görüşünüzdeki değişiklikler odağınızda. Şu an hayatınızda olan kişilere karşı duyduğunuz sevgi ve sadakat çok öncelikli. Onlara olan sevginizi yeni yıl sürprizleri ile ifade edebilirsiniz.


Yay Burcu Aralık Ayı Burç Yorumu
Yay burcu için yoğun günler başlıyor. Eğlenceli ve hayat dolu yaylar için bugünlerde partiler başlamış olmalı. Yeni yıl partileri, hafta sonu eğlenceleri, doğum günü partileri derken yay burcu bu ayı ve bu yılı mutlu bir şekilde tamamlayacak. Mutlu biterse mutlu başlar, yeni yıl için de güzellikler yolda.
Sizin için seçtik: Plush Çanta

 


Oğlak Burcu Aralık Ayı Burç Yorumu
Oğlak burcu için keşif günleri… Bu ay hem iç dünyanızda, hem de yaşadığınız alanda yeni keşifler sizi bekliyor. Yalnız kalmayı önemsediğiniz bir dönemden geçecek olsanız bile, ay sonuna ve gelecek ayın başına doğru kalabalıklara karışacaksınız. Kalabalıklardaki popülaritenizi mutlaka değerlendirin.
Sizin için seçtik: Irene Ponpon Bere


Kova Burcu Aralık Ayı Burç Yorumu
Kovalar geçmişi ardından bırakıyor. 2018 Kova burcu için çok da parlak geçmedi. Her zaman inişler ve çıkışlar vardır. Şimdi çıkış zamanı. Aralık ayından dinlenen ve sakinleşip, gelecek yıl için enerji toplama zamanı. Çıkış başlasın! Yılın son günlerini eğlenerek geçirmeyi ihmal etmeyin. Bu enerjinizi tazelemek için iyi bir fırsat.

Balık Burcu Aralık Ayı Burç Yorumu
Balık burcu için şans ve mutluluk bir arada. Bu ay hayat sizden yana. Talihli ve mutlu günler sizi bekliyor. Ancak, bunun için üzerinizden ağırlığı atmanız ve size sunulan teklifleri kabul etmenizde fayda var. Sinema kuyruğunda tanışacağınız birisi, arkadaşlarınızla çıkınca gelişecek güzellikler sizi bekler…


Aralık 2018 burç yorumlarıyla, yılın son burç yorumlarını sizlerle paylaşmış olduk. Gelecek yılın ilk yorumunda tekrar görüşmek üzere…
Yeni yıl hediyeleri seçerken de Penti hep sizinle…

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Aralık Ayı Burç Yorumları - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Burçlara Göre Kış Hediyeleri

Kış günlerinde evlerimizde daha çok zaman geçiriyoruz, dostlarımıza ve aile üyelerimize daha çok ziyaretler düzenliyoruz. Sevdiğimiz kişileri ziyaret ederken onlara...

Kapat