Arama Yap

Arkadaşlarınla Tadını Çıkarabileceğin Harika Şehirler

Arkadaşlarınla Tadını Çıkarabileceğin Harika Şehirler

Kalabalık bir kız grubu ya da en sevdiğin arkadaşınla başbaşa… Yolculuk etmek güzeldir. Arkadaşlarınla tadını çıkarabileceğin şehirleri seçtik ve listeledik. Türkiye’den ve Avrupa’dan önerilerimiz başlıyor!

Eskişehir

1. Eskişehir!
Tren yolculuğu, cıvıl cıvıl bir kent ve avrupai bir İç Anadolu deneyimi!  Kızlarla birlikte yolculuk etmek için tadını çıkarabileceğin bir şehir arıyorsan, harika adreslerden birisi Eskişehir. Eskişehir’de, tarihi bir şehir turu, mekan keşifleri, dans, müzik ve bolca eğlence bulmak mümkün. Fotoğraflara dönüp bakarken “Burası tam bir Avrupa şehri” diye hatırlayacaksın. Yolculuk bir de trenle olursa, enfes bir deneyimin tadını çıkarmış olursun.

antalya

2. Antalya!
Eğlencenin başkenti! Evet Antalya, İstanbul’la yarışacak kadar eğlenceli. Kızları topla, araba kiralayın ve bu sonbahar Antalya’yı keşfedin. Kızlarla dolu bir araba nereye isterse oraya gider. Antalya’da önce şehir merkezini, sonra da tek tek tatil yörelerini gezmeyi ihmal etmeyin. Antalya kesinlikle 4 mevsim görülesi bir yer. Kışın sakinliği ile huzur veren, yazın eğlencesi ile havalara uçuran bu şehrin her köşesi bambaşka.

izmir

3. İzmir!
İzmir’siz olmaz, olamaz. Şehrin 4 mevsim süren eğlencesi kız arkadaş grupları için şahane! Kızları topla, bir hafta sonunu İzmir’e ayır. Boyozla sabah kahvaltısı, Şirince’de tadım günleri, Çeşme’de güneşin batışı… Bolca eğlenmek, kızlarla kaynaşmak ve keyif yapmak için harika. İzmir’i eşsiz kılan özelliklerinden birisi de, büyük bir şehir olduğu halde; küçük şehirlerin samimiyetini kaybetmemiş olması.

amsterdam

4. Amsterdam!
Sadece eğlenmek, dağıtmak, gülmek ve yürümek istiyorsan burası doğru adres. Şehrin adı “Eğlence” olarak değiştirilse kimse şaşırmaz. Nice doğum günleri, bekarlığa veda partileri ve bambaşka kutlamalar için harika bir yer burası. Amsterdam’ı bir hafta sonunda bile keşfedebilir, tadını çıkarabilir ve dönerken üzülebilirsin.

belgrad

5. Belgrad!
Avrupa’nın nadide ve huzurlu merkezlerinden birisi de Belgrad. Harika bir şehir, leziz yemekler, sonsuz içecek çeşitleri ve tarihi bir dokuya ait olmak… Hepsi bu şehirde mevcut. Belgrad’a gidin ve tadını çıkarın. Çılgın partilere katılın, şehrin halkıyla tanışın ve onlarca fotoğraf çekinin. Harika!

atina

6. Atina!
Atina’ya gittiğinizde asla yabancılamayacağın şeyler var. Mesela yemek ve kültür. Bu ikisi bir şehri sevmek için çok önemli. Kalabalık bir grupla Atina’da harika bir tur yapmak çin ihtiyacın olanlar çok basit. Bir araç kiralayın ve antik Yunan’ı keşfedin. Zaten bu başdöndürücü deneyim bile yeter. Sonrası harika sofralar, sonrası harika bir şehir…

Bazen bir şehrin tadını çıkarmak için sadece arkadaşlarınla olmak bile yeter…

 

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Arkadaşlarınla Tadını Çıkarabileceğin Harika Şehirler - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
çorap modasını penti ile keşfet
Çorap Modasını Penti ile Keşfet!

Bu sezon çoraplar çok moda! Hemen hemen her ayakkabı modeli ile kombinlenecek olan çorapları hafife almayın. Çekmeceler dolusu çeşit çeşit...

Kapat