Arama Yap

Aşk Dolu Bir Sürprize Var Mısın?

Aşk Dolu Bir Sürprize Var Mısın?

Sevgililer Günü yaklaşırken hem birlikte olduğun kişi hem de kendin için güzel sürprizler hazırlamaya ne dersin? Aşk dolu bir sürpriz için şimdi tam zamanı! Sevgilin için hazırlayabileceğin aşk dolu sürprizleri yazmaya başlıyoruz!

Aşk Dolu Sürpriz Önerileri

Güne Romantik Bir Başlangıç

1. Güne Romantik Bir Başlangıç
Sevgilinize tatlı bir sürpriz için ilk maddemiz yatakta kahvaltı. Kulağa çok klişe gelse de, hem güne güzel başlatır, hem de romantiktir. Yapmanız gerekenler gayet kolay. Biraz erken uyanın, bir tost ve meyve suyundan oluşan minik bir kahvaltı hazırlayın. Sonra en sevdiğiniz iç çamaşırlarınızı giyin, üzerine de sabahlığınızı geçirin. İşte kahvaltı hazır. Güne romantik bir başlangıç yapmak gibisi yok.

aşk notları

2. Aşk Notları
Birlikte olduğunuz kişinin yaşam rutinini çok iyi bilmen gereken bir sürpriz olacak bu. Hazır mısınız? Toplam 3 adımdan oluşuyor. İlk adım, ona kurye ya da kargoyla bir not göndermek. Notun içeriğinde ona randevu saati ve yerini ileteceksiniz. Bu konuda sizi ararsa ve detay öğrenmeye çalışırsa da konuşmak yok. İkinci adımda çantasına ya da cebine bir not bırakıp buluşma yerine gelirken size bir demet çiçek getirmesini isteyeceksiniz. Son adım ise buluşma yeri olacak. Onun karşısına nasıl çıkmak isterseniz öyle çıkın. Ama gerçekten sürpriz bir hamle yapın. Mesela, Penti’nin babydoll ve bodysuitleri sürprizinize yardımcı olabilir.

Gül Döktüm Yollarına

3. Gül Döktüm Yollarına
Gül olur, konfeti olur, süsleme kağıtları olur… Onu nereye yönlendirmek istiyorsanız oraya doğru dökün. Karşısında sizi görsün, siz onun karşısına nasıl çıkmak isterseniz tabii…

Sevdiğiniz kişiye aşk dolu bir sürpriz yapmak için özel günleri beklemeyin Sürprizlerin en güzel tarafı zamansız olmasıdır, unutmayın. Sevgililer Günü bahane, mutlu bir aşk şahane…

Penti’nin zarif ve keyifli koleksiyonları güzel sürprizlerinizde ve kendinizi daha özenli hissetmek istediğiniz hem yanınızda.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Aşk Dolu Bir Sürprize Var Mısın? - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
aşkı ne zaman bulacağını tahmin ediyoruz
Aşkı Ne Zaman Bulacağını Tahmin Ediyoruz.

Malum şubat ayı… Havada aşk kokusu var. Bu aşk kokusu benim üzerime ne zaman sinecek diye merak ediyorsun değil mi?...

Kapat