Arama Yap

Balkonda Kahvaltı Keyfinin 6 Detayı

Balkonda Kahvaltı Keyfinin 6 Detayı

Yaz günlerinde balkonda kahvaltı keyfi yapmak da bir başka güzel olur değil mi… Balkonda kahvaltı keyfi için ihtiyacınız olan 6 muhteşem detayı sizler için derledik. Yazın, balkonun ve kahvaltının tadını çıkarın. Pazar keyfinin en önemli detayı olan kahvaltı için haydi balkonlara!

Balkonda Kahvaltı Zamanı

1. Pazar Günü Başlarken…
Balkonda kahvaltı keyfi için alarm kurmadan uyandığınız güzel bir pazar gününü tercih edeceğinizi tahmin ediyoruz. Alarmın olmadığı, doğal olarak ve sakince uyandığınız bir pazar günü, balkonda kahvaltı keyfinin en önemli detaylarından… Pazar günü demek, özgürlük, ferahlık, eğlence ve huzur demek… Keyfinize keyif katmak için pijamaları hiç çıkarmayın. Uykunun samimi ve huzurlu havası pijamalarla yanınızda olsun. Hava serinde bir sabahlık tercih edersiniz belki. Yaşasın keyifli pazarlar…

2. Kahvaltı Lezzetleri Hazır mı?
Balkonda kahvaltı keyfi için mutfağa girme zamanı! Sıcak yaz günlerinde kahvaltınızda serin ve hafif tatlar tercih edeceğinizi tahmin ediyoruz. Öncelikle, hamur işi olan pankekleri ve poğaçaları unutun. Bu güzel mevsime yakışan güzel bir poşe yumurta, avokado ezmesi, lezzetli bir beyaz peynir, karpuz ve reçel yerine de lezzetli yaz meyvelerini masanıza koyun. Yazın balkon kahvaltısının böyle hafif ve lezzetleri makbul, değil mi ama?

3. Müziksiz Olmasın…
Yazın tadını yaşatan güzel bir liste arıyorsanız, Spotify’dan Penti Türkiye hesabını ziyaret edebilir ve müzik listemizi dinleyebilirsiniz.
Akustik, pop, rock ya da sevdiğiniz türleri açın, kahvaltı keyfinize eşlik etsin. Hatta sözlerine eşlik edeceğiniz bir liste seçerseniz daha da güzel olabilir.

4. Kahvaltı Ederken Neler İzlemeli?
Kahvaltı keyfine en iyi eşlik eden programlar, genellikle magazin programları oluyor. Kim, kimle, nerede, popüler şeyler neler diye merak ediyorsanız ve bir şeyler izleyip kafanızı dağıtmak istiyorsanız magazin programları doğru seçim. Magazin sevmiyorsanız, sit-com dizilerden açın, çok keyifli olacaktır.

 

5. Yalnız Olmaz…
Kahvaltı keyfi dedik mi bu yalnız olmaz. Arkadaşlarınızı, sevdiklerinizi ve komşularınızı çağırın. Kahvaltı keyfiniz sevdiklerinizle daha da coşkulu hale gelsin.

6. Samimiyet…
Kahvaltının mutlulukla, mutluluğun samimiyetle ilgisi olmalı… Sevdiğiniz dostlarınızla, üzerinizde pijamalarınız, başınızda ev topuzunuz ve makyajsız halinizle sohbet etmek, lezzetli bir kahvaltı yapmak, eğlenmek ve balkondan yükselen çay karıştırma sesinin güzel sebebi olmak harika değil mi?

Balkonda kahvaltı keyfi için ilk hafta sonunu ayarlayın ve kahvaltı sofranızı bizimle Instagram üzerinden paylaşın. Sofranızdan, lezzet ve samimiyet hiç eksilmesin. Pazar kahvaltınıza keyif katacak birbirinden güzel pijama ve sabahlıklar Penti’de.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Balkonda Kahvaltı Keyfinin 6 Detayı - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
En Popüler Plajlar En Popüler Tarzlar

Yazın tadı plajlarda doyasıya çıkıyor. Yazın en sevilen tarzlarını ve en popüler plajlarını eşleştiriyoruz, bize katılır mısınız? Bu yaz, etnik...

Kapat