Arama Yap

Bayram Tatili İçin Alışveriş Önerileri

Bayram Tatili İçin Alışveriş Önerileri

Yılın en çok sevilen zamanı tabii ki bayramlar. Hem aile ile vakit geçirme şansı hem de tatil yapmak isteyenler için bir fırsat yaratıyor. Tatile çıkacakların işini kolaylaştırmak istedik ve bir liste hazırladık. Hemen başlayalım.

Mayo Ve Bikini

Yaz tatili alışverişinin en önemli kısmı plaj giyim. Her sezon birbirinden farklı modeller ve trendler çıkıyor. Bu yıl tatil alışverişine giderken kesinlikle plaj giyim ürünü almalısın. Bu sezon puantiye ve çizgili modellerden bol bol var, aklında bulunsun.

Uykunun Keyfini Çıkar

Tatil kelimesinin t’sini duyduğumuz an hepimizin aklına uyku geliyor biliyoruz. 🙂 Tatil boyunca güzel bir uyku çekmek için sana eşlik edecek rahat ve tatlı bir pijama takımı bakabilirsin.

İç Giyim Olmazsa Olmaz

Bayram ziyaretlerinde veya tatilde dışarı çıkınca içinde kendini rahat ve iyi hissedebileceğin iç giyim ürünü kesinlikle almalısın. Özellikle yazın sıcakken tercih edeceğin iç giyim ürününün kalitesi çok önemli. Önce sağlık! Bu yüzden de seni penti.com’da Perfect Nude serisini incelemeye davet ediyoruz. 😉

Çorapları Unutma

En az bir akşam dışarı çıkarsın diye düşünüyoruz. Her ne kadar yazda olsak bile akşamları hava soğuyor. O yüzden yanında bir tane Penti Yok Gibi çorap bulundur, etek ve elbise giymek istediğinde sana yardımcı olacaktır. Üstüne ise ince bir hırka almayı unutma.

Her Güne Bir Elbise

İster tatilde ister evdeyken bayram tatilinde mutlaka kullanacağın parça tabii ki elbise. Bavuluna mutlaka fazladan elbise koy çünkü her yere uyum sağlar sabah, akşam, yemekte veya denizde… Bu yaz puantiye inanılmaz moda, bizden söylemesi!!!

Tatil alışverişindeki bütün ihtiyaçları karşılamak için penti.com’a uğrayabilirsin.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Bayram Tatili İçin Alışveriş Önerileri - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
En Yakın Arkadaşlarla Yapılabilecek En Güzel Aktivite: Havuz Partisi

Yazın gelmesiyle birlikte kız arkadaşlarınla yapacağın aktivitelere bir yenisi eklendi. Havuz partisi… Müzik, su, güneş, eğlence … Bu partiyi unutulmaz...

Kapat