Arama Yap

Bikini Mi Mayo Mu? Neden?

Bikini Mi Mayo Mu? Neden?

Araştırmalar gösteriyor ki, plaj giyimi konusunda bütün kadınlar ikilemde kalıyor. Plaj için alışverişe çıkanlar, “Bu yaz bikini mi yoksa mayo mu alsam?” diye kendine soruyor. Her yıl bikini giyenler, “Bu sene bir mayo alıyorum, kesin alıyorum.” diye kendine sözler veriyor. Bikini ve mayo arasında kalmayan kadın sayısı çok az… Plaj alışverişinde, insanlar neden “Bikini mi, mayo mu?” ikileminde kalıyor sizce? Önce bu sorunun cevabını aramakla işe başlayalım.

Bikini mi Mayo mu İkilemine Düşme Nedenlerimiz…
Bikini ve mayo arasında kalan kadınlara sorduk, cevapların birbirine benzediğini söyleyelim… Pek çok kadın, uzun yıllardır ya bikini ya da mayo giymeye alışmış. Bu sebeple de diğer seçenek ona hep uzak gelmiş. Yıllardır bikini giyerken bir anda mayoya ağırlık vermek herkese alışılmadık geliyor. Bu ve bunun tam tersi durumları ortadan kaldırmak çok kolay. Modern kesimli, havalı ve stilinize uygun bir mayo bulun ve hiç düşünmeden giyin. Benzer şekilde, içinde rahat hissedeceğiniz bir bikini bulun ve hiç düşünmeden giyin. Bu beden sizin ve ne isterseniz onu giyersiniz, kuralları koyan sizsiniz.
Bikini ve mayo arasında kalan kadınların diğer sebeplerine de bakalım… “Mayo giyersem göbeğim ve sırtım yanmaz.” diye endişe edenler, yanınınızda bir bikini bulundurup güneşlenirken onu tercih edebilirsiniz.
“Mayo fazlalıklarımı kapatıyor.” diyenler için önerimiz ise, biraz daha cesur olmaları. Bunu kuru kuru söylemek kolay, biliyoruz. Ama yapabilirsiniz, sizi bu dünyada temsil eden bedeninize istediğinizi giyin ve çıkın. Siz bir bedenden çok daha fazlasısınız.

Peki Neden Bikini, Neden Mayo?

Bikini, çünkü…
Bu yaz bikini tercih ederseniz, farklı kesimlerde, renklerde ve modellerde bikini üstlerini ve altlarını dilediğiniz gibi karıştırma şansınız olur.
Kendinizi daha iyi hissettiğiniz ve kendinizde beğendiğiniz tarafları destekleyen parçalar bulabilirsiniz.
Bikiniyi stilinizi tamamlayan bir iç giyim gibi kullanarak, plajda geçirdiğiniz zamanda da tarzınızı konuşturabilirsiniz.

Mayo, çünkü…
Mayoların sevdiğiniz desen ve modeli çok güzel ortaya çıkarma gibi bir güzelliği vardır.
Vücudunuza uyan bir mayonun içinde kusursuz görünürsünüz.
Sadece bir şort ya da etekle kombinleyebilir ve plaj yürüyüşünü tarzınızı konuşturarak yapabilirsiniz.
Mayoların göğüs ya da sırt dekoltenizi büyülü şekilde desteklemesi sayesinde istediğiniz çekici görünüme kavuşabilirsiniz.

İşte son soru: Neden Penti?
Modayı takip eden, kaliteyi ulaşılabilir kılan, kadınları her zaman destekleyen bir marka olduğu için cevap Penti.
İsterseniz mayo, isterseniz bikini tercih edin ama kendinizi iyi hissedeceğiniz bir plaj giyiminin içinde olduğunuzdan emin olun.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Bikini Mi Mayo Mu? Neden? - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Yaz Tatili İçin Yeni Rotalar

Yaz tatili deyince aklına karne günü ve koskoca üç aylık tatil gelenler burada mı? Geniş zamanlar, özgür planlar ne kadar...

Kapat