Arama Yap

Bikinilerde Karıştır Yakıştır Modası

Bikinilerde Karıştır Yakıştır Modası

Tarzınızı sadece bir model ve bir desen yansıtmaz. Bu yüzden de buz yaz bikinirlerde klasik kombinlerden ziyade karışık desenlere ve modellere oldukça fazla rastlayacağız.

Artık herkes kendi tarzının imzasını taşımak ve kendi tarzını göstermek istiyor. Böyle olunca sahillerde mayo ve bikini kombinasyonları da oldukça fazla olacak. Karıştır Yakıştır modasının en güzel yanı da pişti olma derdinden kurtulmak! Çünkü artık istediğimiz renk ve desenle bikinilerimizi kombinleyebiliyor ve sahillerde çeşitliliği arttırıyoruz! Zaten kendine ait tarzı yansıtmanın en güzel şekli Karıştır Yakıştır modası değil de ne?

“İstediğim kombini nasıl yapabileceğim?” dediğini duyar gibiyiz. Bu yüzden sırf seni bu düşüncelerden kurtarmak için penti.com’da binlerce bikini altı ve üstü kombini yerleştirdik. Haydi, Karıştır Yakıştır modası ile tarzını yansıtman için seni penti.com’da bekliyoruz!

 

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Bikinilerde Karıştır Yakıştır Modası - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Burçlara Göre Sahil Stili Önerileri

Yaza sayılı günler kala burçlara özel sahil stil önerilerini öğrenmeye ne dersiniz? Haydi hep beraber bu yazımızda burçlara özel sahil...

Kapat