Arama Yap

Birbirinden Farklı Balayı Rotaları

Birbirinden Farklı Balayı Rotaları

Gelinlik, bekarlığa veda, kına ve düğün dertleri bittiyse şimdi sıra en keyifli şeye geliyor. Tabii ki balayı! Düğün yorgunluğundan sonra eşinle biraz kafa dinlemek sana çok iyi gelecek. Senin için hem klasik hem de farklı önerilerimiz var. Unutulmaz bir balayı geçirmek istiyorsan mutlaka bu rotalara bir göz at deriz.

Santorini

Eğer yoğun bir iş hayatın varsa ve sayılı gününü yolda geçirmek istemiyorsan yakınlara ne dersin? Bembeyaz binaların içinde, lezzetli yemekler ve biraz deniz. Eğer bu hoşuna gittiyse kesinlikle adresin Santorini olmalı.

Maldivler

Evet geldik en güzel balayı rotalarından birine. Büyük ihtimal her evlenen çiftin hayali Maldivlerdir. Masmavi denizi ile fotoğraflardan gördüğünde bile için huzur doluyor. Yeni evlenen çiftler için sakinlik ve keyif dolu bir seçenek.

Dubai

Kışın evleneceksen ve yaz insanıysan balayı adresin kesinlikle Dubai olmalı. Soğuk kış aylarının arasında ufak bir yaz molası vermek size iyi gelecektir. Deniz kenarında ve alışveriş yaparak harika bir balayı geçireceksin. Safari yapmayı da unutma sakın!

Paris

Romantik bir balayı deyince akla ilk gelen yer Paris. Eğer daha önce Paris’e hiç gitmediysen balayı için ideal olabilir. Romantik bir çiftseniz Eyfel’in orda piknik yapma fikrine bayılacaksınız.

Bali

Biz bu kadar klasik bir balayı istemiyoruz derseniz size önerimiz Bali. Son zamanlarda çiftler tarafından tercih edilen rotalardan biri. Eğer biraz daha doğa insanıysan burası tam senlik. Yeşillerin içinde bir sabaha uyandığını düşün. Eğer bu içini kıpır kıpır ettiyse istikamet Bali!!! Bonus: Salıncakta sallanıp fotoğraf çektir ve Instagram’ı çalkala.

Roma

Tarihi gezilerden hoşlanıyorsan balayını çok daha büyük bir keyfe döndürebilirsin. Roma’da gezilecek çok fazla yer var. Kolezyum ve Trevi Çeşmesi’nden başlayabilirsin. Eşinle gezeceğin bu yerlerden sonra İtalyan mutfağıyla kendinizi şımartın.

Kapadokya

Ne varsa benim ülkemde var, ben balayımı da burada yapacağım diyorsan Kapadokya’ya gitmeye ne dersin. Biraz macera ve bol bol gezi. Önce Peribacaları’nı gez sonra balona bin. Akşam da romantik bir yemek al sana mükemmel balayı.

 

Balayı rotanı seçtiysen, balayında seninle gelecek Penti Bride serisine de bakma vaktin geldi demektir. Balayında çekici ve güzel hissetmek için penti.com’a bir bak bakalım.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Birbirinden Farklı Balayı Rotaları - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Penti’den Yeni Annelere Özel Mamma Serisi

Doğum sonrası annelerin uyku, yemek, iş ve neredeyse her alandaki düzeni değişiyor. Anneleri dışarıda emzirme, gece sürekli uyanma hatta bazen...

Kapat