Arama Yap

Bralet Sütyen Trendi ve Kombinleri

Bralet Sütyen Trendi ve Kombinleri

Bralet sütyenler, büstiyerler ve crop topların hayatımıza girmesiyle iyice ünlenmeye başladı. Üstelik pek de modası geçecek bir trend gibi görünmüyor. Eskiden, sütyen askılarının görünmesi negatif karşılanırken, şimdi bu askıları, görünümü tamamlayan bir aksesuar olarak kullanılması büyük bir trend haline geldi.

Bralet sütyenler, hem estetik görünümleri hem de kıyafetlerin içine biraz da olsa gizem kattığı için kadınlar arasında oldukça sık örneklerini görüyoruz. Hatta işi abartıp, braletlerini, crop top tişörtlerin üzerine giyenler bile var.

Bralet sütyenler bu kadar talep görüyorken, size bunları nasıl kullanabileceğinizle ilgili bir kaç tüyo vermek istedik. Eklediğimiz fotoğraflardan da bralet sütyenleri nasıl kombinleyeceğinizle ilgili ilham alabilirsiniz.

Bralet Sütyen Trendi ve Kombinleri
Bralet Sütyen Trendi ve Kombinleri

Bralet sütyen kombinlerinde yapmanız gereken şey, tamamen açıkça braletinizi göstermektense, giysinizde bir gizem yaratmaktır. Bu yüzden dilerseniz göğüs dekoltesi, dilerseniz de sırt dekoltesi kullanabilirsiniz.

Bralet Sütyen Trendi ve Kombinleri
Bralet Sütyen Trendi ve Kombinleri

Bir çok kadın, bralet detayları için, derin kol altına sahip tişörtler tercih ediyor. Elbette bu modellerin de oldukça dikkat çekici olduğunu söylemeliyiz. Üstelik, diğer dekoltelere oranla, çok daha rahat bir kullanıma sahip olduğu için, sizi, iyi bir trend uygulayıcısı haline de getirebilir.

Bralet Sütyen Trendi ve Kombinleri
Bralet Sütyen Trendi ve Kombinleri

Bralet trendiniz kullanımız için, mutlaka derin dekolteler vermeniz gerekmiyor. Tek omuz ya da düşük omuzlu tişörtlerle de bralet trendini uygulayabilirsiniz. Bunun için çok daha detaylı askılar seçebilirsiniz. Fakat bu tür askıları kullanırken, Çok fazla canlı renklerden uzak durun. Bu size bir gizem katmak yerine, kötü bir görünüm yaratacaktır. Zaten oldukça fazla dikkat çeken bir trendi, daha da dikkat çeken hale getirmek istemeyiz değil mi?

Bralet trendindeki askı detaylarını dilerseniz kendiniz de yapabilirsiniz. Evde hazırlayacağınız ekstra askılarla, bu tür dekolteleri daha şık hale getirebilirsiniz. İç giyim aksesuarlarınızı kendiniz hazırlayarak da modayı ve trendleri yakından takip edebilir ve iyi bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Bralet sütyen kullanımıyla ilgili sorularınız olursa, bize yorum olarak bırakmayı unutmayın! Eğer farklı konularda da sorularınız olursa, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Belki bir sonraki yazı konusunu siz belirlersiniz 🙂

 

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Bralet Sütyen Trendi ve Kombinleri - Moda & Güzellik Blogu