Arama Yap

Bu Kışı Sıcacık Geçirmeye Ne Dersin?

Bu Kışı Sıcacık Geçirmeye Ne Dersin?

Sıcaklığın aksesuarlarda saklı olduğuna inanıyoruz. Sıcacık kışlar, zevkli ve eşsiz çoraplar, sarıp sarmalayan atkılar, yumuşacık eldivenler, tatlı bereler ile yaşanıyor. Bu kışı sıcak geçirmek için bu güzel aksesuarları dolabına hala dahil etmediyseniz, yazımızı takip edin. Sıcak bir kış için hangisini nasıl kullanacağına dair ipuçlarımızı kaleme alıyoruz.

Kışı Sıcacık Geçirmek

Hem sıcak hem de güzel adımlar
Kış aylarında çoğunlukla tayt ve pantolonları tercih etsek de, sıcak tutacak külotlu çoraplarla elbise ve etekleri de sıklıkla tercih edebiliriz. Kış geldi diye kıyafet konusunda seçimlerimizi daraltmamıza hiç gerek yok…
Penti’nin külotlu çorap koleksiyonunda, hem sıcak tutacak hem de şıklığı tamamlayacak onlarca öneri mevcut.

Taytlarla birlikte kullanılabilecek soketleri de mutlaka görmeli. Taytınızı giyin ve soketinizi taytın paça kısmını kapatacak şekilde yukarı çekin. Bunun için, Shiny River modelinin farklı renkleri, Ribbon ve Piercing modelleri, Degaje Soket’in güzelliği tam da bu kombin için ideal.
Pantolonlar konusunda seçim sınırsız… Mommy jeanler ile birbirinden güzel soketler tercih edebilirsiniz. Şık ve ofis giyim için de birbirinden farklı pantolon çoraplarını Penti.com’da bulabilirsiniz.

 


Kışa sıcak bir renk katın
Giydiğimiz montlar ve paltolar hemen hemen birbirinin aynısı. Benzer koyu renkler, benzer dokular… Bu sadeliği ve rutini kırmak için aksesuarlar var. Aksesuar modasının güzel detaylarını taşıyan Penti Aksesuar Koleksiyonuna göz attınız mı? Sevdiğimiz enerjik parçaları sizinle paylaşalım…
Holy Ponpon Bere: Pembesi bir harika. Böyle tatlı renkler kışı ısıtmak için birebir.
Leopar Lolita Atkı: Leopar deseni bu senenin olmazsa olmazı. Tarzınıza biraz fark katmak için harika seçim.
Felice Panço: Sadelik ve rutinle savaşanların en güzel kostümü. Farkınızı ortaya koyun.
Eva Eldiven: Biraz daha ponpon almaz mıydınız? Ponpon güzelliğini hayatına daha fazla dahil etmek isteyenler için eğlenceli ve çekici bir seçim.

 

İçinizdeki sıcaklık dışınıza yansısın
Kış mevsimi hakkında söylenen olumsuz her şeyi unutun. Kış aslında eğlenceli ve renkli olabilir. Bu kışı, renkli seçimler yaparak, sıcak renkleri birbirleri ile kombinleyerek, kendi tarzınızı yaratarak ve hava durumuna aldırmadan sokakların keyfini çıkararak yaşayın.
Kadife Delight Sütyen ve Külot içinizi ısıtmak için güzel seçimler olabilir.

Kışın soğuğu da yağışı da bir kenara, hayatın güzelliklerini renklerle yaşamak her zaman en güzeli.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Bu Kışı Sıcacık Geçirmeye Ne Dersin? - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Yılda Yeni Spor Aktiviteleri

Yeni yıl kararlarınız ne durumda? Kararlar listesinin en üstlerinde hep sağlıklı yaşam odaklı kararlar olur. Spora başlamak, sebze ağırlıklı beslenmek,...

Kapat