Arama Yap

Burçlara Göre Hediyeler

Burçlara Göre Hediyeler

Yeni bir ay başladı. Bu dönemde arkadaşına, sevdiğine burcuna göre alabileceğin hediye tavsiyeleri seni bekliyor. Burcunuza göre nasıl hediyeler alınır?  Merak ettiklerinizi cevaplamaya başlayalım.

koç burcu hediyesi

Koç burcu olan birine ne hediye alınmalı?
Koç burcu bakımına ve süsüne düşkündür. Koç burcuna parfüm ve aksesuar hediye edebilirsiniz. Biraz değişiklik yapmak isterseniz, cilt bakımı ya da spa da güzel hediyelerdir.

boğa burcu hediyesi

Boğa burcu olan birine ne hediye alınmalı?
Boğa burcu hem kendine, hem de evine gelecek hediyelerden çok memnun olur. Boğa burcuna son moda kıyafetler hediye ederseniz memnun olacaktır. Aynı zamanda mutfağı seven Boğa burcuna, güzel mutfak eşyaları da hediye edebilirsiniz.

ikizler burcu hediyesi

İkizler burcu olan birine ne hediye alınmalı?
İkizler burcu teknoloji meraklısıdır. İkizler burcuna saat, telefon, adımsayar, kulaklık ya da benzeri teknolojik hediye verebilirsiniz. Teknolojiyi kim sevmez.

yengeç burcu hediyesi

Yengeç burcu olan birine ne hediye alınmalı?
Yengeç burcu ince ruhlu ve önsezili olması ile tanınır. Onu tanıyın ve ona göre bir hediye tercih edin. İsminin işlendiği bir aksesuar ya da sıcak samimi bir şal güzel hediyeler olur.

aslan burcu hediyesi

Aslan burcu olan birine ne hediye alınmalı?
Aslan burcu zirvelerin insanıdır. Ona eşsiz ve değerli bir hediye seçin. Ya da kendini değerli hissedeceği bir hediye verin, muhteşem bir bakım günü gibi…

başak burcu hediyesi

Başak burcu olan birine ne hediye alınmalı?
Başak burcu hayatın getirdiklerinden zor tatmin olur. Her şeyin en iyisini arayan Başak burcu için havalı ve çok güzel iç çamaşırları seçin. Aklı başından gitsin.

terazi burcu hediyesi

Terazi burcu olan birine ne hediye alınmalı?
Terazi burcu, iç giyimde renklilik ve çeşitlilikten yanadır. Terazi burcu için şık bir babydoll ya da iç giyim takımı seçebilirsiniz. Keyifli bir hediye olacaktır.

akrep burcu hediyesi

Akrep burcu olan birine ne hediye alınmalı?
Akrep burcu için tereddütsüz en iyi hediye iç giyimdir. Çekici ve heyecanlı hediyeli seven Akrep burcu için daha iyisi olamaz.

yay burcu hediyesi

Yay burcu olan birine ne hediye alınmalı?
Yay burcu sportif yaşamı sever. Yay burcu için sportif kıyafetler alın ve enerjisi biraz yükselsin.

oğlak burcu hediyesi

Oğlak burcu olan birine ne hediye alınmalı?
Oğlak burcu sakinliğe ve huzura ihtiyaç duyar. Ona güzel bir hafta sonu tatili hediye edebilirsiniz Belki de güzel bir klasik müzik konseri. Müzik, Oğlaklar için harika bir hediye

kova burcu hediyesi

Kova burcu olan birine ne hediye alınmalı?
Kova burcu asil ve heyecan verici olan şeylere karşı çok ilgilidir. Son dönemin popüler olan şeylerine bakın ve ona göre bir hediye seçin. Mesela, kadife ve şık bir iç giyim hiç fena olmaz…

balık burcu hediyesi

Balık burcu olan birine ne hediye alınmalı?
Balık burcu eğlencelidir ve şakaları sever. Ona eğlenceli ve şakalı bir hediye verebilirsiniz. Öte yandan modayı ve gösterişi sever. Şıklığını tamamlayacak bir aksesuar paketi de fena olmaz.

Umarız muhteşem bir ay yaşarsınız.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Burçlara Göre Hediyeler - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Sevgililer Günün’de Aşk Dolu Kombinler

Sevgililer Günü için nasıl bir kutlama planıyorsunuz? Evde romantik bir akşam mı, yoksa dışarıda aşk dolu bir yemek mi? Her...

Kapat