Arama Yap

Burçlara Göre Kış Hediyeleri

Burçlara Göre Kış Hediyeleri

Kış günlerinde evlerimizde daha çok zaman geçiriyoruz, dostlarımıza ve aile üyelerimize daha çok ziyaretler düzenliyoruz. Sevdiğimiz kişileri ziyaret ederken onlara uygun hediyeler vermek güzel olur. Tabii bir de yeni yıl hediyesi konusunda hepimizin aklına soru işaretleri mevcut. Gelin, kış boyunca burçlara göre ne gibi hediyeler seçebileceğinize birlikte bakalım.

Burçlara Göre Hediyeler Seçme Zamanı


Koç Burcu İçin Hediye Fikirleri
Koç burcu dış görünüşü konusunda özenli ve inceliklidir. Koç burcuna hediye seçerken bunu göz önünde bulundurun. Mesela, şık bir takı koç burcu için ideal olur. Aksesuarları seven koç burcuna, şık şallar, panço ya da zarif bir bere hediye edebilirsiniz. Koç burcu için temel detay, bir aksesuar seçmek. Penti’nin aksesuar koleksiyonuna buradan göz atabilirsiniz.


Boğa Burcu İçin Hediye Fikirleri
Boğa burcu seçici ve detaycıdır. Boğa burcu için hediye seçerken, uzun süre kullanacağı işlevsel ve zevkli bir eşyaya odaklanabilirsiniz. Serin kış günleri boyunca onu ısıtacak yumuşacık bir pijama iyi bir fikir olur. Uzun yıllar keyifle kullanabileceği zarif bir sabahlık da çok iyi bir seçim olur. Penti’nin pijama koleksiyonuna buradan göz atabilirsiniz.

 

İkizler Burcu İçin Hediye Fikirleri
İkizler burcu bağ kurmayı sever. Gündelik hayatını kolaylaştıran, yaşamına değer katan zevkli parçaları seven ikizler burcu için özel tasarım bir kupa hediye edebilirsiniz. Farklı olmayı seven İkizler burcu için de hoş bir şapka tercih edebilirsiniz. Karar sizin. Penti’nin aksesuarları arasında hızlı bir tur için tıklayın.

Yengeç Burcu İçin Hediye Fikirleri
Yengeç burcu evcimenliği diye bir şey var, buna inanıyoruz. Yengeç burcu evde zaman geçirmeyi sever. Ona evde keyifle zaman geçirmesi için küçük bir sepet hazırlayabilirsiniz. Hediye sepetinizde, özenli bir kahve, patlamış mısır, çikolata, küçük ve özel tasarımlı bir yastık, zevkli seçilmiş bir pijama, yumuşacık ev çorapları yer alabilir. Penti’nin çorap koleksiyonuna buradan bakabilirsiniz.


Aslan Burcu İçin Hediye Fikirleri
Aslan burcu için şık ve özel seçimler önemlidir. Aslan burcuna kendini özel hissettirecek bir seçim yapmak konusunda özenli olmanızı tavsiye ederiz. Adının baş harflerini taşıyan bir defter, anahtarlık ya da kıyafet güzel bir fikir olabilir. Aslan burcunun seçiciliğine hitap edecek bir tasarım seçmek için, zarif ve nadir bir fular, Penti’nin özel Mickey Mouse koleksiyonundan bir pijama ya da zevkli ve el yapımı bir cüzdan da tercih edebilirsiniz.

 

Başak Burcu İçin Hediye Fikirleri
Başak burcu incelikli, hassas ve biraz da huysuzdur. Başak burcu için hediye seçerken odaklanacağınız konu onun hassasiyeti olmalı. Hassas başak burcu için, tasarımcı elinden çıkmışçasına zevkli seçimler yapın. Örneğin, tasarım bir broş, özel bir tablo, keyifli bir yemek workshop’ı gibi orijinal hediyeler onu mutlu eder.


Terazi Burcu İçin Hediye Fikirleri
Terazi burcu kişiliğinin yansıması olarak yüksek zevklere, özel seçimlere meraklı ve ilgilidir. Terazi burcuna hediye olarak, kısa sürekli koleksiyonlardan seçim yapabilirsiniz. Örneğin, Penti’nin Mickey Mouse koleksiyonundan seçeceğiniz iç giyim ve pijamalar doğru bir seçim olur.


Akrep Burcu İçin Hediye Fikirleri
Akrep burcunun kendine bakmayı sevdiği bilinir. Akrep burcu için hediye seçerken, onun sağlıklı yaşam ve spor tutkusunu besleyebilirsiniz. Terazi burcuna hediye olarak spor çorapları, taytlar, bodyler ve sporcu sütyeni gibi işlevsel seçimler yapabilirsiniz. Penti’nin aktif yaşam koleksiyonuna ulaşmak için tıklayın.

 

Yay Burcu İçin Hediye Fikirleri
Yay burcunun seyahat tutkusuna hitap eden bir hediye hiç fena olmaz. Gezmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi seven yay burcu için yolculuklarında ona eşlik edecek konforlu kıyafetler hediye edebilirsiniz. Bir tayt, bir atkı, bir çorap hiç de fena olmaz. Hafif bir sırt çantası da yay burcu için iyi bir seçim olur. Penti.com’u ziyaret ederek pek çok seçeneğe ulaşabilirsiniz.


Oğlak Burcu İçin Hediye Fikirleri
Oğlak burcu her şeyin en iyisini arar, az ve öz diyenlerdendir. Oğlak burcuna kışın hediye edebileceğiniz en güzel şey, onu sıcacık tutacak güzel tasarımlı bir panço olabilir. Oğlak burcu aynı zamanda lezzete düşkündür ve onun için şık bir kahvaltı seti seçebilirsiniz. Her şeyin en iyisini arayan oğlaklar için Penti.com’a göz atabilirsiniz.

Kova Burcu İçin Hediye Fikirleri
Kova burcu işlevsel, kişiselleştirilmiş, düşünerek seçilmiş hediyeleri çok sever. Ona sadece bir kitap almak da, bir tiyatro bileti vermek de, modanın zevkli bir tasarımını hediye etmek de iyi bir fikirdir. Kova burcu için son günlerin en gözde tasarımı olan kadife ve çiçekli Penti pijamayı seçmeniz eşsiz bir güzellik olabilir.


Balık Burcu İçin Hediye Fikirleri
Balık burcu küçük şeylerden mutlu olabilir. Ancak siz yine de seçici davranmaktan çekinmeyin. Balık burcu için şık bir saç aksesuarı, bu kışın modasına uygun peluş bir çanta ya da hoş bir bere seçebilirsiniz. Penti’nin aksesuarları arasında hepsi mevcut. Hemen tıklayın.

Her burç için bir hediye Penti’de!

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Burçlara Göre Kış Hediyeleri - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Yılda Arkadaşların İçin Hediye Önerileri

Yaşasın! Yeni yıl ve yeni yıl hediyeleri sezonu açıldı. Yılın en sevdiğimiz zamanlarından olan yeni yıl için hediye seçmek için...

Kapat