Arama Yap

Burçlara Göre Sahil Stili Önerileri

Burçlara Göre Sahil Stili Önerileri

Yaza sayılı günler kala burçlara özel sahil stil önerilerini öğrenmeye ne dersiniz? Haydi hep beraber bu yazımızda burçlara özel sahil stillerini inceleyelim.

Koç

Modanın yakından takipçisi olan Koç burçları bu sezonun renklerine ve desenlerine de önem vereceklerdir. Ateş grubunda yer alan Koç burçları capcanlı renkleri çok severler. Bu yüzden de Koç burçlara bu sene mutlaka rengarenk ve çok desenli mayo ve bikinilere mutlaka göz atmalıdır. Ayrıca bu sezonun göze çarpan çiçek desenleriyle mükemmel uyum sağlayacaklardır.

Boğa

Venüs’ün etkilerini üzerinde taşıyan Boğa burçları sahillerde de en doğru kombinlerle dikkatleri üzerine çekmeyi başaracaklar. Geniş omuzlarıyla ve bellirgin vücut hatlarıyla ön plana çıkan Boğa burçları bu yaz mayolarla tarzını konuşturmaya devam edebilirler. Boyundan bağlamalı mayolar sayesinde omuz ve boyun bölgelerini rahatlıkla ön plana çıkararak burçlarına has özelliklerini yansıtabilirler. Zarafete önem vermeleriyle ünlü olan Boğa burçları iddialı ve alışılmışın dışındaki mayo çeşitlerine göz atabilirler.

İkizler

Kararsızlıklarıyla bilinen hava grubuna ait İkizler burcu için harika bir öneriyle geldik! Kararsızlıklarına çare olacak Karıştır Yakıştır modası adeta İkizler burcu için tasarlanmış diyebiliriz. Sıradanlıktan uzak olan İkizler burcu, karıştır yakıştır modasıyla alacakları bikinilerde sahillerde muhteşem tarzlarını ortaya koyacaklar. Üstelik Karıştır Yakıştır modasıyla sadece tek bir kombin değil bir sürü kombine sahip olabilirler. 

Yengeç

Su grubuna ait Yengeç burçları, değişen duygu hallerine göre giyinirler ve kıyafetleri aslında onların neler hissettiklerini yansıtır. Duygularıyla hareket eden ve duygusal kimliği ile ön plana çıkan Yengeç burçları için romantik dokunuşlar kombinlerinde çok önemli bir detaydır. Bu yüzden de Yengeç burçlarını yansıtan en iyi plaj kıyafetleri hasır şapkalar diyebiliriz. Sahillerdeki romantik yürüyüşlerinde bu şapkalar edeta onların en önemli parçası olacak.

Aslan

Ormanın kraliçesi Aslan burçları, asla sıradan görünmezler. Kendilerine has özel zevkleri olan Aslan burcu kadını her zaman standartların üzerinde görünür ve kendini her zaman belli eder. Kendilerine neyin yakışacağını en iyi bilen ve en iyisini tercih eden Aslan burçlarını sahillerde sıradışı stillerle görebiliriz. Toprak tonlarına ait mayo ve bikini kombinleri en çok Aslan burçlarına yakışacaktır.

Başak

Detaycılığı, kendini fazlasıyla eleştirmesi ve zor beğenen tarafı ile bilinen Başak burçları modayı takip etmektense kendilerini her dönem yansıtacak parçaları tercih ederler. Bu yüzden de sade ve doğal kombinlerin en çok Başak burçlarına yakışacağını söylemeden geçemeyeceğiz. Klasik kombinlerle sadeliği en güzel şekilde yansıtacak Başak burçları bu yaz da siyah mayo ve bikini kombininden vazgeçmemelidir.

Terazi

Moda konusunda özel bir yeteneğe sahip olan Terazi burçları, şık bir tarz ortaya koymakta hiç de zorlanmazlar. Kombinlerinin renklerinde doğal bir uyum yakalayan Terazi burçları, aksesurarlarla kombinlerini zenginleştiririler ve çarpıcı bir görüntü ortaya çıkarırlar. Bu yüzden de sahillerde giydikleri mayo veya bikiniden ziyade kullanacakları aksesuarlar çok önemlidir. Saç bandanaları ve takılar onların sahil kombinlerinde mutlaka yer almalıdır.

Akrep

Derin duyguların ve gizemin burcu olan Akreplerin nasıl bir kombin yapacağını tahmin etmek oldukça zordur. Kendilerini her koşulda güçlü yansıtan Akrep burçları sahilde de bu görüntüye devam edecektir. Dönemin en şık mayo ve bikinilerini onların tercih edeceğini tahmin etmek hiç de zor değildir. Akrep burçları bu senenin modası olan kesik mayolara ve egzotik bikini takımlarına mutlaka göz atmalıdır.

Yay

Yay burcu demek gökkuşağı demek! Gökkuşağının renkleri en çok yay burcuna yakışır. Bu yüzden de yay burçları bu yaz rengarenk kombinlerle sahillerde karşımıza çıkmalıdırlar. Mottosu “Ne kadar doğalsa, o kadar iyidir.” olan ve gelişigüzel giyinebilen Yay burçları bu yaz tulumlarla istedikleri rahatlığa ulaşacaklar.

Oğlak

Gardırobundaki her şeyin bir amacı olan ve önceliklerine göre yaşayan Oğlak burçları bu yazın çok konuşulan hasır modasına mutlaka göz atmalıdır. Hasır çantalar ve hasır şapkalarla bu yaza merhaba demelidir. Zamanı çok kıymetli olan Oğlak burçları yapacakları küçük kaçamak tatillerin yanı sıra bu kombinleri günlük hayatlarında da kullanabilirler.

 

Kova

Standart AVM’lere ilgi duymayan, alışılagelmiş trendlerin dışında, benzersiz bir tarzın peşinde olan Kova burçları genelde dönem kıyafetlerinin satıldığı yerlerde, popüler olmayan ama sıra dışı butiklerde olurlar. Bu yüzden de Kova burçları retro mayolarla yaz tarzlarını yansıtmaktan çekinmeyecektir.

Balık

Burçlar aleminin denizkızı olan Balık burçları her dönem her yerde romantik imgelerden hoşlanırlar. Bu yüzden de Balık burçlarını bu yaz sahillerde romantik detaylarla ve romantik desenlerle karşılayacağız. Balık burçları pastel tonlara ait çiçek desenli mayo ve bikinilerle bu yaz sahillerin en romantik ismi olmaya devam edebilirler.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Burçlara Göre Sahil Stili Önerileri - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
5 Şık Festival Kombin Önerisi

Bütün kış beklediğimiz konserlerin ve festivallerin zamanı geldi! Bu yazın en büyük coşkusunu yaşayayacağın festivallerde tarzından da ödün vermeyeceğini adımız...

Kapat