Arama Yap

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyesi

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgililer Günü için hediyeler hala hazır değilse doğru yerdesiniz. Şimdi sevgilinizin burcunu seçin ve ona özel hediye önerimizi okuyun. Sizin için hayatı kolaylaştırmak bizim işimiz. Hadi burçlara göre Sevgililer Günü hediyesi bulmaya gidelim…

koç burcu hediyesi

Koç Burcu İçin Sevgililer Günü Hediyesi
Enerjik, yerinde duramayan, tazelik ve yenilik seven Koç burcu için en güzel hediyeler spor, eğlence ve seyahatle ilgili şeyler olabilir. Spor salonu üyeliği, spor kıyafetler hiç fena fikir değil. Konser biletleri, tatil planları da aklınızda bulunsun.

boğa burcu hediyesi

Boğa Burcu İçin Sevgililer Günü Hediyesi
Keyif deyince aklımıza Boğa burcu geliyor. O zaman Boğa burcu için en güzel Sevgililer Günü hediyelerinden birisi pijama, sabahlık ve terlik olur. Kadın-erkek ayrımı yapmayın, bu üçlü seti yapın, onu çok mutlu edeceksiniz.

ikizler-burcu-hediyesi

İkizler Burcu İçin Sevgililer Günü Hediyesi
Teknoloji aşığı İkizler burcu için Sevgililer Günü hediyesi seçmek zor olmasa gerek. Ona önce adımlarını sayan bir bileklik alın ve sonra da spor giyim eşyaları. İşte bu kadar. Farklı bir yoldan gitmek isterseniz, ona çok eski bir tetris ya da sanal bebek hediye edebilirsiniz. Nostaljik ve teknolojik. Daha ne olsun!

yengeç burcu hediyesi

Yengeç Burcu İçin Sevgililer Günü Hediyesi
Yengeç gibi gizli dünyasında duygusallıklar içinde yaşayan birine Sevgililer Günü hediyesi almak biraz zor. Öncelikle duyarlı olun, hediyenizin doğaya ve insanlara zarar vermediğinden emin olun. Biraz daha ekolojik düşünün ve ona özenli bir hediye seçin. Çok zor değil mi? O zaman onunla harika bir gün geçirmeyi seçin. Müze, konser ve sinemadan biri hiç fena fikir değil.

aslan burcu hediyesi

Aslan Burcu İçin Sevgililer Günü Hediyesi
Aslan burcu insanının hayal gücü gelişmiştir. Ona hediye seçmeyin, ona hediye yapın. Kupa boyamak, tablo çizmek, müzik yapmak… Elinizden hangisi gelirse o… Tabii biraz da onun ilgi alanına göre seçim yapın. Biraz el emeği, biraz göz nuru ve bolca sevgi sözcüğü. Paket hazır!

başak burcu hediyesi

Başak Burcu İçin Sevgililer Günü Hediyesi
Detaylardan kaybolan Başaklar için Sevgililer Günü hediyesi seçmek zor iştir. Sevgililer Günü hediyesi konusunda işi garantiye alın ve önce onun ağzından biraz laf almaya bakın. Bakalım ihtiyacı olan bir şey var mı… Yok mu? O zaman ona iç giyim, çorap ve pijama seti hazırlayın. Bunlar herkesin olmazsa olmazı, temel ihtiyacı… Şaka bir yana, ona şık bir takı hediye etmeyi düşünebilirsiniz.

terazi burcu hediyesi

Terazi Burcu İçin Sevgililer Günü Hediyesi
Terazi burcunun Sevgililer Günü hediyesi kalpten gelmeli. Hem emek, hem de zevk içermeli. Onun için bir tablo çizebilirsiniz, güzel bir fotoğrafı çerçeveletebilirsiniz ya da sevgi dolu sıcak bir hediye paketi yapabilirsiniz. Kız arkadaş için, battaniye, panduf, atkı ve bere içeren bir hediye paketi kulağa fena gelmiyor. Erkek arkadaş için de yeni bir bilgisayar oyunu seçebilirsiniz.

akrep burcu hediyesi

Akrep Burcu İçin Sevgililer Günü Hediyesi
Aşk dolu Akreplere ihtiraslı bir hediye seçmek gerek. Akrep burcu için Sevgililer Günü hediyesinin biraz dantelli, biraz satenli ve belki biraz da kadifeli olması hiç fena olmayabilir. Heyecan verici ve çekici bir Sevgililer Günü hediyesi Akrepler için en doğru seçim olacağa benzer.

yay burcu hediyesi

Yay Burcu İçin Sevgililer Günü Hediyesi
Sevgi dolu Yayları Sevgililer Günü’nde tatlı bir hediye ile mutlu edin. Ona iç giyim seçerseniz mutlu olacaktır. Çünkü bunlar Yayların kalbine giden yolun temel taşları. Bizden söylemesi.

oğlak burcu hediyesi

Oğlak Burcu İçin Sevgililer Günü Hediyesi
Oğlak burcu için Sevgililer Günü hediyesi sade bir sembol olmalıdır. Onlar asil ruhlu Oğlaklar ne de olsa. Yükte hafif, pahada ağır bir seçim yapabilirsiniz. Şık bir ofis defteri ve değerli bir kalem. Neden olmasın.

kova burcu hediyesi

Kova Burcu İçin Sevgililer Günü Hediyesi
Kova burcuna havalı bir Sevgililer Günü hediyesi vermek için yapmanız gereken çok basit: Sıradışı olmak! O kadar da basit değilmiş, pardon 🙂 Müzikle alakadar bir Kova için plak ve pikap; doğa sever Kova için termal kıyafetler; sanat meraklısı Kova için opera bileti fena olmaz.

balık burcu hediyesi

Balık Burcu İçin Sevgililer Günü Hediyesi
Balık burçları biraz romantik olur. En romantik burçtur belki de. Mum ışığında yemek, şık bir takı, zarif ve romantik ambiyans tam olarak Balıkların işidir. Balık burcunun gönlü olsun, yaşasın romantizm.

Burçlara göre Sevgililer Günü hediyeleri yazımızın sonuna geldik. Okumaya ara verip alışveriş yapmak isterseniz, yol Penti‘de.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyesi - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Şubat Ayında Burçları Neler Bekliyor
Şubat Ayında Burçları Neler Bekliyor?

Şubat ayında burçları neler bekliyor? Şubat 2018 burç yorumları için kemerleri bağlayın! Yıldızlara uçuyoruz… Koç Burcu Şubat 2018 Yorumu Koç...

Kapat