Arama Yap

Burçlara Göre Yaz Tatil Rotaları

Burçlara Göre Yaz Tatil Rotaları

Herkes burcuna göre bir tatil rotası seçsin ve valizleri hazırlamaya başlasın. Bakalım Zodyak’ın güzelleri nereye yolculuk ediyor.

Koç Burcu Yaz Tatili Rotası
Eğlenmeyi ve macerayı seven Koçlar… Hızlı karar veren ve ne istediğini bilen yapınız sizi bir hedef olmadan yollara düşürür. Kızlarla birlikte araba kiralayın ve güneye doğru yola çıkın. Huzurlu bir mola için Assos, eğlenceli yaz partileri için de Kaş size göre.
Olmazsa olmaz: Mini şort ve braletler.

Boğa Burcu Yaz Tatili Rotası
Güvende ve süreçten emin olmak isteyen Boğalar, sıra sizde. Uçak biletinizi alın, konforlu otelinizi ayarlayın, tüm havaalanı transferlerini de planlayın ve tatile sorunsuz bir adım atın. Sizi en az 3 yıldızlı bir otelde, denize bakan bir odada ve Çeşme’nin konforlu atmosferinde görüyoruz. Ne dersiniz?
Olmazsa olmaz: Hasır şapka.

İkizler Burcu Yaz Tatili Rotası
İkizler burcu tatilde çeşitliliği sever. Gittiğiniz yerde hem yeme-içme, hem turistik, hem de doğal güzellikler olsun istiyorsunuz, değil mi… O zaman sizi Ege’nin lezzetli mutfağına, tarihi güzelliklerine ve muhteşem iklimine alalım.
Olmazsa olmaz: Havalı bikiniler.

Yengeç Burcu Yaz Tatili Rotası
Yengeçler bu yaz sınır kapısından çıkmadan, tatile tatil demek istemiyorlar. Farklı kültürleri tanımayı sevdiğiniz kadar, kendi kültürünüzü de yaşamayı seviyorsunuz. Yengeçler için yakın rotalar çok ideal. Yunan adalarında hem bizden hem de Avrupa’dan bir tat yakalayabilir, Bosna’da şehrin ve eski kültürün harmanlanmasını doyasıya yaşayabilirsiniz.
Olmazsa olmaz: Hafif bir sırt çantası.

Aslan Burcu Yaz Tatili Rotası
Bana özgü olsun da nasıl olursa olsun diyen Aslanlar… Sizin için tatil herkesinden farklı olmalı. Farklı bir rotaya, farklı konaklama seçenekleriyle, farklı bir tatil için hazırlanmalı o valizler. Bu yaz, İtalya’nın batı kıyılarını mı yoksa Karadeniz’in az bilinen yollarını mı aşındıracaksınız. Biz çok emin olamadık. Ama yolunuz Karadeniz’e düşerse yağmurlar için önlem almanızı öneririz.
Olmazsa olmaz: Havalı gözlükler.

Başak Burcu Yaz Tatili Rotası
Mükemmeli arayan Başakların, yaz tatili de mükemmellik içermeli. Yaz tatili için karmaşık bir planı bütün detaylarıyla hazırlayacaksınız yine değil mi… O zaman mükemmele giden en kısa yollardan birisi olan Bozcaada’ya alalım sizi. Bozcaada planınızın en güzel, sorunsuz ve keyifli detayı olacak. Size kalan otel ve yol alternatiflerini seçmek.
Olmazsa olmaz: Güneş kremi.

Terazi Burcu Yaz Tatili Rotası
Gönlüm gözüm açılsın diyen Teraziler… Tatilde aradığınız şeyin kültür ve güzellik olduğunu biliyoruz. Sizi Likya Yolu yürüyüşünü deneyimlerken düşünebiliyoruz. Bir yerde sabit kalmak size göre değil, gittiğiniz yeri detaylıca gezemeyecekseniz zahmet bile etmek istemiyorsunuz. O zaman Akdeniz’in dolu dolu tarihi ve doğası tam size göre.
Olmazsa olmaz: Çok sayıda bikini dolu bir valiz.

Akrep Burcu Yaz Tatili Rotası
Gizemli keşiflerin ustası Akrepler… Siz sadece bir kahve içecek olsanız bile, en orijinal dükkanı keşfetme yetisine sahipsiniz. Yaz tatili rotanızda da böyle keşifler olacak. Bördübet’e, Selimiye’ye gider, bilmediğimiz dünyalardan bize el sallarsınız artık. Hadi başkaları keşfetmeden siz bu keşif yolculuğuna çıkın.
Olmazsa olmaz: Plaj elbiseleri ve tulumları.

Yay Burcu Yaz Tatili Rotası
Romantik Yaylar için romantik yollar… Bu yaz deniz kum güneş kadar şehir tatilleri de denemek istiyorsunuz. Roma’nın büyüleyici tarihi ve romantik atmosferi için biletleri hazır edin. O kadar uzaklara gidesiniz yoksa Efes Antik Kenti sizi bekliyor.
Olmazsa olmaz: Hasır çanta.

Oğlak Burcu Yaz Tatili Rotası
Oğlak burcu için rota her zaman keyiften yana. Keyifli bir yaz tatili için yanınıza sevdiklerinizi alın, duraklarınızı planlayın ve yolculuğa çıkın. Aynı yerde uzun uzun kalmak yerinde, farklı konaklama seçenekleriyle farklı noktaları görmeyi planlamak için uzun uzun zamanınız var.
Olmazsa olmaz: Termos.

Kova Burcu Yaz Tatili Rotası
Varmayı değil, yolculuğu seven Kovalar… Sizin için tatil keşifler ve orijinalliklerle dolu. Yaz tatili rotanızda da bu orijinalliğin izleri muhakkak yer almalı. Çok eski bir tatil beldesine de gidebilirsiniz, Alaçatı’nın en popüler sahillerine de. Ne yaparsanız yapın, kendinize has havanızı koruyacağınızı biliyoruz.
Olmazsa olmaz: File çanta.

Balık Burcu Yaz Tatili Rotası
Hayalperest ve duygusal Balıklar… Bu yaz rotanızda Yunan tanrılarının dağı Olimpos, sakinliğin adresi Cunda ya da huzura ermenin öteki adı olan Datça olabilir. Rotaya karar veremediyseniz, bu üç seçenek arasında bir çekiliş yapın ve yola çıkın. Hepsi size göre.
Olmazsa olmaz: Dolu bir plaj çantası.

2018 yaz tatilinde burçların rotaları böyle. Tatilde ihtiyacınız olacak her şey Penti’de.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Burçlara Göre Yaz Tatil Rotaları - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Plaj Partilerinin Vazgeçilmezleri

Plaj ve havuz partilerinin sezonu yavaş yavaş açılmaya başladı. Plaj partilerinin vazgeçilmez stillerini, ikonik tarzlarını ve yenilikçi dokunuşları sizler için...

Kapat