Arama Yap

Burçlara Göre Yeni Yıl Hediyesi Tüyoları

Yeni bir yıla adım atarken bir çoğumuz girdiğimiz senenin bizlere neler getireceğini merak ederiz. Kendimizi ve sevdiklerimizi mutlu etmek, güzel bir seneye hediyelerle neşeli bir şekilde başlamak isteriz. Fakat hediye seçmek eğlenceli olduğu kadar da zordur. Karşımızdaki kişiye zevkli ve çok beğeneceği hediyelerle mutlu etmek isteriz. İşte tam da bu noktada astrolojiden faydalanabiliriz. O zaman burçlara göre hediye tüyoları başlasın!

Koç burcu vücutta başı yönetir. Koç burcu arkadaşınızın saçları için hoş aksesuarlar, kafalarını hep sıcacık tutacak bere ve şapkalar onlar için harika bir hediye olacaktır.

Boğa burcu kadınının olmazsa olmazı saten pijama ve geceliklerdir. Yeni yıl için onlara kendilerini hep değerli hissettirecek kırmızı saten pijama alarak çok mutlu edebilirsiniz.

Biri rahatlık mı dedi? İkizler burcu kadını eşittir rahatlık. Evde, uykuda her yerde geçirdiği zamanda rahat olmak onlar için önceliklidir. Giydiklerinde hep sizi hatırlayacakları rahat mı rahat ev kıyafetlerine asla hayır demezler.

Uyumlu renkler ve desensiz kıyafetler deyince akla direk yengeç burçları geliyor. Pijamaları ile uyumlu ve sade sabahlıklar yengeç kadınını soğuk kış günlerinde sıcacık tutacaktır.

Evde her daim şık ve göz alıcılık mı? Bu konuda akrep burçlarından bile rol çalabilecek tek bir burç vardır o da aslan kadınıdır. Sade ama son derece göz alıcı saten gecelikler tam onlara göre.

Yaşam tarzı olarak sadeliği benimseyen başak burçlarına tek renk sade bir pijama takımı olmazsa olmaz hediyelerden olacaktır. Bu arada bilirsiniz ki başak burcu son derece detaycıdır pijamalarında da pamuklu pijamalara asla hayır diyemezler.

Terazi kadını için şık olmanın sınırı asla yok. Onlara yeni yıl gecesi de, günlük hayatlarında da kullanabilecekleri şık mı şık bir braleti hediye almak onların en hassas noktalarını yakalamaya yeter de artar bile.

Biz kırmızı iç çamaşırı takımı diyelim siz direk akrep burcu kadını deyin. ☺ Göz alıcı, şık parçalar ve iddialı renklerin kadını akrep burcu kadınını kırmızı çamaşırlara asla hayır demezler.

Yay burcu kadını rahatlığı zirvede yaşamaya bayılır. Onlara gece gündüz, evde yatarken hayatlarının her anında kullanabilecekleri hediyeleri almaya özen gösterin bizden söylemesi.

Oğlak burcu kadını da tıpkı Terazi burcu kadını gibi şık olmayı tercih edenlerden. Onlara hem şık olurken hem de rahatlıklarından ödün vermeyecekleri deri görünümlü tayt hediye ederek gönüllerini çalabilirsiniz.

Eğlenceli pijama takımı deyince akla direk kova burcu gelir. ☺ Birbirinden eğlenceli desenli pijama takımları, kalın desenli çoraplar ve panduflar. Bu hediyeleri görünce kova burcu kadınından mutlusu yok.

Balık burcu kadını romantikliğini ve duygusallığını pijamalarına yansıtmaya bayılır. Eğer bir balık burcunu yeni yılda mutlu etmek istiyorsanız çiçek desenli romantik pijama takımı tam aradığın hediye.

Arkadaşınızın, sevgilinizin burcuna göre en mutlu olacakları hediyeler Penti’de. Geç kalmadan yeni yıl hediyeni almayı unutma! ☺

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Burçlara Göre Yeni Yıl Hediyesi Tüyoları - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Yıla Girerken Olmazsa Olmaz Parçalar

Hepimizin içini yeni yıl ruhu sarmaya başladı bile. Yaklaşan 2021 yılı için planlar, istekler, hayaller gözden geçirildi. Artık işin eğlenceli...

Kapat