Arama Yap

Burçlara Özel İç Giyim Önerileri

Burçlara Özel İç Giyim Önerileri

Her burcun kendine özel özellikleri var ve bunlar günlük hayatımızı etkiliyor. İç giyim kadınların en çok önem verdiği noktalardan birisi. Peki burcuna uygun iç giyim ürünü hangisi, birlikte inceleyelim.

Koç

Koç burçları daima şıklık mottosuyla yola çıkabilir, alışveriş yaparken asil renk ve modeller tercih edebilirler. Rahat sütyenler aradıkları bütün ihtiyacı karşılayacaktır. Renk olarak bordo, siyah, gri gibi koyu tonlar tercih edebilirler.

Boğa

2019 yılında en çok evlenecek burç Boğa. O yüzden onlara Bride Serisi öneriyoruz. Bu seri ile evlilik dönemi sonrasında da rahatça giyebileceği ürünler tercih etmiş olurlar.

 İkizler

Yaz ile birlikte bronzlaşma zamanı başladı bu mevsime en çok yakışan renkler yeşil ve tonları. İkizler yeşil tonlarda iç giyim ürünleri tercih edip, ufak detaylarla mükemmel gözükebilirler.

Yengeç

Ferah renkler ve çiçek desenli iç giyim ürünleri tercih edebilir Yengeçler, üstünde gördükçe mutlu olacak ve güzel enerjiyle dolacaklar.

Aslan

Aslan burcu deyince bizim aklımıza gelen ilk kelime asalet. Asalet deyince de aklımıza ilk gelen renk siyah! O yüzden siyah renk bir takım kesinlikle onları yansıtacaktır.

Başak

Özgüvenli olan Başak burcu kadını, bu güvenini iç giyimine de yansıtmalı. Babydoll model tercih ederlerse harika gözükeceklerdir.

Terazi

Teraziler için gün içinde de giyebilecekleri braletler ideal. İster tişört içine, ister direkt şort üstüne. İp detayları iddali tarzlarına çok yakışacak.

Akrep

Hayatın her anında iddialı olan Akrepler tabii ki iç giyimde de iddialı olacaklar. Sütyen ve jartiyer takım onlara tam uyacaktır.

Yay

Son zamanlarda yükselen trendlerden biri kesinlikle nude tonlar. Trendleri en önden takip eden Yay burcu kadını bu modaya ayak uydurup sütyen ve külodunu buna göre seçmeli. Bu önerinin en güzeli örneği de Penti Perfect Nude Serisi!

Oğlak

Oğlaklar için çok önemli 3 kelime vardır. Konfor, sağlık ve güzellik. Sütyen alışverişi yaparken bu 3 özelliğin bulunduğu ürünleri tercih edebiliriler. Ufak dantel detayları hoş olabilir.

 

Kova

Gün içinde giydiklerine önem veren Kova burcu kadını tabii ki iç giyimine de önem verecektir. Biraz gezinip şık parçalar bulabilirler. Kadife bir sütyen tarzlarına inanılmaz uyacaktır.

Balık

Günlük hayatlarında duygusal olan Balık burcu, giyim tarzında bunu romantik parçalar tercih ederek sağlayabilir.

Burcuna uygun iç giyim ürünlerini penti.com’dan inceleyebilirsin.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Burçlara Özel İç Giyim Önerileri - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Annelerin Hayatlarını Kolaylaştıracak Ürünler

Annelik hem anneler hem de çocuklar açısından çok kutsal bir duygu. Bu süreçte anne ile bebek arasında duygusal bir bağ...

Kapat