Arama Yap

Burçlara Özel Karıştır Yakıştır Kombin Önerileri

Burçlara Özel Karıştır Yakıştır Kombin Önerileri

Burç yorumlarını okumadan yeni aya başlamayanlar burada mı? Burç meraklıları için karıştır yakıştır bikini önerileriyle sizlerleyiz. Bakalım senin burcuna neler düşünmüşüz…

Koç

 

Koç burçları için Karıştır Yakıştır önerimiz bir çizgili bir sade. Dilerse üst dilerse altı çizgili alıp, diğerini düz alabilirler. Böylece çok abartmadan da şık olabilirler.

Boğa


Boğa’lar tabii ki desenleri karıştıracak. Çiçekli, leoparlı veya çizgili seçebilirler. Renk uyumunu ayarladı mı inanılmaz tarz görüneceğine eminiz!

İkizler

Burcu İkizler olanlara önerimiz pembeden şaşmamaları. Pembenin her tonunu kullanmak onlara enerji verecek. Desenli desensiz her pembeyi karıştır!!!

Yengeç

 

Mavi ve tonlarıyla huzura ulaşacak Yengeç’lere önerimiz kareli desenlerle karıştır yakıştır yapmaları. Mavi- beyaz onlara çok yakışacaktır.

Aslan

 

Aslan burcu olanlar ilhamlarını doğadan alabilirler. Palmiye veya çiçek desenli bikinilerle içindeki yeşil tonlarını kullanabilirler kombin yaparken.

Başak

 

Her zaman enerjik olan Başak burcu kadını, bu enerjiyi kesinlikle renklere yansıtmalı. İki zıt rengi doğru kombinlerse ortaya harika bir kombin çıkacaktır.

Terazi

Terazi’ler siyah renkten vazgeçmemeli. Siyah çiçek desenli bir bikini üstü ile düz siyah alt onları çok mutlu edecektir.

Akrep

Akrep kadını kombin yaparken gökkuşağı renklerine yer verebilir. Onlara önerimiz model değil, renk karıştırmaları.

Yay

Sakinliğe önem veren Yay’lar için önerimiz yeşilin tonlarını kullanmaları. Yeşil tonlarıyla siyah veya beyaz renklerini karıştırıp kendilerine yakıştırabilirler.

Oğlak

Kendilerine özgü stilleri olan Oğlak burcu kadını, bu stili plaj giyimine de yansıtacaktır. Çizgili ve rengarenk desenleri karıştırabilirler.

Kova

Asil bir tarzı olan Kova’lar, renk seçerken de buna dikkat edebilir. Desensiz bikiniler tercih edip, renkleri karıştırabilirler. İp detayları onları çok mutlu edecektir. 

Balık

Balık burcu olanlar daha soyut desenler tercih edebilirler. Eğer soyut desen tercih ederlerse abartıya kaçmamak için bir tarafı mutlaka desensiz bırakmalılar.

 

Kendi burcuna göre karıştırıp yakıştırmak istersen penti.com’a uğra!!!

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Burçlara Özel Karıştır Yakıştır Kombin Önerileri - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Plaj Partileri İçin Stil Önerileri

Bol bol denize girmişsin, güneşlenmişsin ve arkadan müziğin sesi yavaş yavaş artıyor. E şimdi sırada ne var? Tabii ki plaj...

Kapat