Arama Yap

Burçlara Özel Spor Önerileri

Burçlara Özel Spor Önerileri

Her burç farklı ve kendine özel. Burçların özelliklerini baz alarak spor dalı önerdik. Hadi bakalım senin burcuna özel spor dalı hangisi?

Koç

Hızlı gelişen tutkularıyla bilinen Koç’lara önerimiz Golf. Bu şekilde hem kendilerine yeni bir hobi hem de çevre edinebilirler. Güzel enerjilerini bu spor dalında kullanabilirler.

Boğa

Dingin ve sabırlı olan Boğa’lara önerimiz bisiklete başlamaları. Başlayanların bir daha bırakamadığı bu spor deniz kenarında, ormanda hatta aklınıza gelebilecek her yerde yapılabilir. Boğa burcu için ideal olan bu spor dalı sağlıklı bir hayat sürdürmek için de çok önemli!

İkizler

Değişimleriyle var olan İkizler gün boyunca süren aktifliğini yüzmede de kullanabilir. İş çıkışı veya ders sonrası günün bütün stresini yüzme ile atabilirler. Bütün kasları çalıştırması da cabası.

Yengeç

Şefkat deyince akla gelen ilk burç tabii ki Yengeç. İçlerinde ki huzuru herkese aktarabilmeleri için Yoga yapmaları çok iyi olur. Başladıktan sonra plana oturtup, hayatlarının bir parçası haline getirirlerse çok düzenli ve huzurlu bir hayatları olabilir.

Aslan

Doğuştan öncü olan Aslan’lar, takım sporlarında başarılı olabilir. Ancak en büyük rakipleri kendileridir. Kano bu açıdan onlara uyum sağlar. Suyun ve havanın enerjisiyle hayatlarına neşe katabilirler.

Başak

Başak’lar pratik olmasıyla bilinir. Kendileri gibi pratik bir spor olan Fitness tam onlara göredir. Yoğun bir haftadan sonra hafta sonu kendilerini hem rahatlatacak hem de fit kalmalarını sağlayacak bu spor dalı, tam Başak burçlarına göre.

Terazi

Eğlence insanı olan Terazi’ler plajda vakit geçirirken aynı zamanda spor yapma fikrine bayılacaktır. Öyleyse plaj voleybolunu mutlaka denemeliler. Sıcacık kumlarda bolca eğlenip, arkadaşlarıyla voleybol oynarken keyifli vakit geçirebilir.

Akrep

Duygularına kapılırsa tehlikeli olabilecek akrepler aynı zamanda gizemlidir. Hem keyif alıp hem fit kalmak için onlara önerimiz Pilates. Tek veya arkadaşlarıyla birlikte başlayıp hayatlarına sokarlarsa çok keyif alabilirler.

Yay

Pozitif enerjisini kullanması için Yay’lara önerimiz Boks. Haftada bir kez bile içlerinde ki enerjiyi atmalarına yardımcı olacaktır. Stresle başa çıkmak için de ideal!

Oğlak

Son zamanlarda trend haline gelen Dans tam Oğlak burçlarına göre. Özgür ruhlu olan Oğlak’lar müziğin ritmine kendini kaptırır kaptırmaz bütün dertlerinden kurtulacaktır. Hem hobi hem de tutku olarak düşünüp kendilerine vakit ayırabilirler.

Kova

Yenilikçi olan kovalara kendileri gibi yenilikçi bir spor dalı öneriyoruz. Kiteboard yeni spor dallarının en çok ilgi görenlerinden biri. Bu spor dalında kendileri özgür hissedip, daha sık kiteboard yapmak isteyecekler.

Balık

Denizin ortasında düşünceleriyle baş başa kalacakları bu spor dalı onlara çok iyi gelecek. Yelken yaparken düşünceleri ve bedenleri özgür olacak ve Balık’lar buna bayılacak.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Burçlara Özel Spor Önerileri - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Yılın Trendi Mayolar Hakkında Bilgiler

Eski zamanlardan günümüze kadar taşınan mayo akımı son zamanlarda trend listesinde yer almaya başladı. Zamanla moda sektörünün gelişmesiyle birlikte mayo...

Kapat