Arama Yap

Burcu Biricik Hakkında Merak Edilenler

Burcu Biricik Hakkında Merak Edilenler

Sıcak, samimi, eğlenceli ve güleryüzlü Burcu Biricik ve Penti enerjilerini birleştirdi. Yeni sezon reklam yüzü olan Burcu Biricik’le gerçekleştirdiğimiz röportajımız işte burada!


1-)“Olmazsa olmazımdır, hep benimledir.” dediğin şeyler neler?

Boğa burcu olarak cevabım: Yemek. Yemek benim için olmazsa olmaz. Her şarta uyum sağlarım ama, açken asla!

2-)“Asla yemem.” dediğin bir yiyecek var mı?

Yemek seçen biri değilim. Çocukken de yemek seçmezdim, şimdi de seçmiyorum. Her şeyi yiyorum. Ama yine de birkaç şey var. Mesela istiridye yemem ve onun gibi çiğ deniz mahsüllerini de… Suşi istisna.

3-) Uğur getirdiğine inandığın bir eşyan var mı?

Anneanne işi bir cevap geliyor! Anneannemin evine gittiğimde orada bir teyzem var. O da kurşun döker. Kurşuna, onun enerjisine ve nazara inanıyorum. Kurşun dökme işleminden sonraki kurşunun bir parçasını cüzdanımda taşırım.

4-) Giymekten keyif aldığın giyim eşyası hangisi?


Pofuduk pijamalarımı çok seviyorum! Kadifemsi ve kalın pijamalar… Alışverişimin büyük çoğunluğu da pijamalardan oluşuyor. Evde vakit geçirmeyi seven biri olarak da o pijamaları giyip evimde olmaktan çok büyük keyif alıyorum.

5-) Çekimler sırasında en keyif aldığın an hangisiydi?


Çekim süreci baştan sonra çok keyifli geçti. Ben çok keyif aldım. Fotoğraf çekimi biraz daha zordu ama video çekimi daha iyiydi benim için. Sanırım, dans etmeye çalıştığım anlar terletti ama çok keyifliydi.


6-) Shuffle dansını gerçekten çok iyi yapıyorsun. Kaç gün çalıştın?


Çok iyi yapıyor muyum, orasını bilemiyorum. 🙂 Dansçı bir arkadaşım yardımcı oldu. Bir saat kadar bana nasıl dans edeceğimi gösterdi, yapmaya çalıştım. Sonra çekimler başlayınca baktım, yapabiliyorum. 🙂 Bir saatimi aldı.

 

7-)Sosyal medya profilinden gezmeyi sevdiğini öğrendik. En çok etkilendiğin ülke hangisiydi?

Evet gezmeyi seviyorum. Gezdiğim yerler arasında Sri Lanka ve Kamboçya beni çok etkilemişti ve çok sevmiştim. Çok keyifliydi… Aslında yeni bir yere gitmek her zaman heyecanlandırıyor ve seviyorum ama oraları ayrı seviyorum.

Burcu Biricik’in yer aldığı reklam filmimizi buradan izleyebilirsiniz.

Penti’nin yeni sezon koleksiyonundan Burcu Biricik’in Senin İçin Seçtikleri burada. 

 

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Burcu Biricik Hakkında Merak Edilenler - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Işığını Yansıt: Parlak Kumaşlara Yer Açın

Parlak kumaşlar, ışıltılı dokular, dore ve lameler bugünlerde yeniden yorumlanıyor ve hayatımıza adapte oluyorlar. Tepeden tırnağa her detayda parlak tasarımlar...

Kapat