Arama Yap

Bütün Kızlar Toplansın: Pijama Partisi Detayları

Bütün Kızlar Toplansın: Pijama Partisi Detayları

Kış günlerinde en iyi ev eğlencesi tabii ki bir parti organize etmektir. Ev partiniz için, film, oyun, yemek ya da kostümlü eğlenceler organize edebilir, kendi tarzınıza göre konseptler geliştirebilirsiniz. Biz şimdi pijama partisi için kolları sıvadık. Hadi bütün kızlar toplansın, pijama partisinin detaylarını konuşma zamanı. Kendi halinde bir cumartesi gecesini, eğlence ve kahkaha dolu bir pijama partisine çevirelim.

Pijama Partisi Zamanı!

Pijama, Partinin Bel Kemiğidir!
Adı üstünde, pijama partisi… Pijamasız olur mu hiç? Davet edeceğiniz arkadaşlarınıza pijamalarını alıp gelmelerini mutlaka hatırlatın. Siz de ev sahibi olarak en güzel pijamayı seçin. Penti’nin pijama koleksiyonundan seçeceğiniz her bir tasarım, bu güzel pijama ihtiyacınıza cevap verecek. Sezonun en sevilenlerinden 3 tanesini aklınızda olsun diye şuraya bırakıyoruz:
– Disney Minnie Mickey Pijama Takımı: Çünkü Disney muhteşem!
– İglo Pijama: Çünkü sıcacık ve çok keyifli!
– The Queen of Leopard: Çünkü çok moda!

Parti Lezzetleri Olmazsa Olmaz…
Pijamanızı seçtiğinize göre, sıra geldi parti lezzetlerine. Unutmayın, bir partiyi çekici kılan şeylerden birisi kesinlikle atıştırmalıklardır.
* Patlamış mısır: Bolca patlamış mısırınız olsun. Herkesin sevdiği, hafif ve keyifli bir atıştırmalık.
* Hamur işi: Sadece bir çeşit hamur işi ikramı yapın. Yoksa herkese bir ağırlık çöker ve parti erken biter.
* Cips: Lavaşları cips gibi kesin, biraz yağ ve baharat sürüp fırınlayın. Kolay ve sağlıklı bir seçim olur.
* Cips sosu: Süzme yoğurtlu ve avokadolu olmak üzere iki çeşit sos pijama partinizin lezzet durakları olabilir.
* Marşmelov: Marşmelovları, benmari yöntemiyle eritilmiş çikolatalara batırın ve soğumaya bırakın. Kolay ve çekici bir parti lezzeti.
* Kapkek: Hamur işi limitinizi kapkek ile doldurabilirsiniz. Herkes sever…
* Kuruyemişler: Kuruyemişler yine sunumu dolu ve lezzeti gösterecek detaylar. Kuruyemişler ve kuru meyveler hafif ve sağlıklı seçimler olacaktır.
* İçecekler: İçecek konusunda çeşitli seçenekler sunun. Hatta konuklara, “herkes sevdiği bir içeceği getirsin” diye öneride bulunabilirsiniz. Böylece konuklar da parti organizasyonuna dahil olur.

Pijama Partisi Organizasyon İşidir…
Konuklarınızı daima oyalayacak şeyler bulmalısınız. Pijama partileri için eğlenceli seçimler şunlar olabilir:
– Film ya da dizi izlemek: Herkesin ilgisini çeken bir içerikle keyifli birkaç saat geçirebilirsiniz.
– Kutu oyunları: Bilgi yarışması, strateji oyunu ya da kelime oyunu… Bir ya da birden fazla seçin, kaybeden tarafın komik bir ceza alacağı bir yarışmaya bile dönüştürebilirsiniz.
– Anketler hazırlayın: Hiç umulmadık sorular hazırlayın ve tartışmaya açın. Arkadaşlarınıza, en mutlu oldukları anları, komik çocukluk anılarını, gelecek planlarına dair ilginç detayları sorabilirsiniz. Herkesin fikri olacağı konular açmak muhteşem bir kaynaşma olanağı sunar.

Sürpriz Bir Son Hazırlayın…
Parti sonunda bir ya da birden fazla arkadaşınıza Penti’den bir pijama hediye etmek harika olmaz mı? Geceye dair bir yarışma kurgusu oluşturun ve kazanan kişiye bir hediye verin. En komik fıkrayı anlatan kişi, günün en çok dans edeni, sessiz sinema yarışmasının kazananı ya da sizin belirleyeceğiniz bir kriter ile arkadaşlarınızdan birine bir pijama hediye edin.

Pijama Partilerinin Olmazsa Olmazı: Yastık Savaşı
Herkes uykuya dalmadan önce bir yastık çekin ve savaşı başlatın. Mümkün olan en yumuşak yastıkları seçmeyi unutmayın elbette. Yastık savaşı pijama partilerinin en komik sahnelerine fırsat verebilir. Fotoğraf çekmeyi unutmayın.

Pijama Partisine Davetliyseniz…
Pijama partisini organize eden değil de, partiye davet edilen taraftaysanız, işte şimdi işler değişir. Pijama partisine davet edildiyseniz:
– Kesinlikle sevdiğiniz bir pijama seçin. Penti’nin pijama koleksiyonu bir tık uzağınızda. Sezonun modası peluş pijamalar, çekici satenler, muhteşem kadifeler hep orada… Penti pijama koleksiyonu için buraya tıklayın.
– Şık bir hediye götürün. Bu keyifli bir oyun da olabilir, lezzetli bir kek de, güzel bir içecek de. Pijama partisine keyif katın.
– Ev sahibine yardım önerin. Ne de olsa evini parti için açıyor. Müzikleri, filmleri ya da ikramları siz üstlenebilirsiniz.

Pijama partisinin detayları konusunda aklınızda soru işareti kalmadığını umuyoruz. Hem parti hem de uyku için tasarlanmış muhteşem pijamalar için tıklayın.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Bütün Kızlar Toplansın: Pijama Partisi Detayları - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Sezonun En İyi Elbise Modelleri

Elbise modasına hızla bakalım ve sezonun en iyi elbise modellerini sizler için ortaya çıkaralım. Bu kış elbiseler, en az yazın...

Kapat