Arama Yap

Büyük Göğüslü Kadınlar İçin 5 Giyinme Tüyosu

Göğüs şeklinize göre giyim tercihleri yapmak özgüveninizi yükseltebilir. Tek yapmanız gereken kendinize uygun tarzı bulmak! Büyük göğüslü kadınların dikkate alması gereken 5 giyinme tüyosu hazırladık…

1- Derin V yakalar

Dolgun göğüs kadınlarda boyun ve göğüs arasındaki mesafe daha uzundur. Size zarafet katacak bir V yaka tercihiyle bu özelliğinizi kucaklayın!

 

2- Bol paça pantolonlar

Dolgun göğüsleriniz vücudunuzun üst kısmını geniş göstermektedir. Bol paça pantolonlar alt tarafa da hareket katar ve orantılı bir görünüm elde etmenizi sağlar.

3- İri kolyeler ya da fular

Göğüslerinizin biraz üstünde kalan bir kolye size hoş bir görünüş katar. Elbette göğüslerinizle orantılı, iri bir kolye tercih etmelisiniz. Kolye kullanmıyorsanız ince dökümlü bir fular tercih edebilirsiniz.

 

4- Yüksek bel kıyafetler

Bol üstlerinizi eteğin içine sokarak belinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Dolgun göğüsleriniz sayesinde kum saati görünümü elde edebilirsiniz.

 

5- Doğru sütyen tercihi

Konu dolgun göğüsler olunca en önemli tercihiniz sütyende başlar. Duruşunuzu, tarzınızı en içten belirlemeli, kendinize ve giysilerinize en uygun sütyeni seçmelisiniz. Nasıl mı? pentimybra.com’daki soruları yanıtlayıp kendinize uygun sütyeni bulmak sadece birkaç dakika sürecek!

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Büyük Göğüslü Kadınlar İçin 5 Giyinme Tüyosu - Moda & Güzellik Blogu