Arama Yap

Çorap Modasını Değerlendiriyoruz

Çorap Modasını Değerlendiriyoruz

Çeşit çeşit çoraplar… Soketler, jartiyer çorapları, külotlu çoraplar, tasarım çoraplar, çekici çoraplar, basic çoraplar, herkesin dolabında olan çoraplar… Sezonun çorap modasını değerlendirmek üzere kolları sıvadık. Ancak, sonsuz sayıda muhteşem çorap arasında seçim yapmakta çok zorlandık. Çok sevilen çoraplarımızdan bazılarını sizlerin beğenisine sunmak ve kombin önerilerimizi paylaşmak üzere sizi yazımızın devamına davet ediyoruz…

Çorap Modasının En Sevilenleri

Enfes Soket Çoraplar
Şık elbiseler ve eteklerle birlikte kullanabileceğiniz bir model. Gün içinde ofis şıklığınız, gece elbisenizi en iyi tamamlayıcısı olarak tercih edebilirsiniz. Soket çorap modasını bir adım öteye götüren bu şık çorabı Penti’de rahatlıkla bulabilirsiniz.

Parlak ve Çekici: Shiny Soketler
Günlük kombinlerinizde rahatça kullanabileceğiniz bu çorabı, sezonun popüler tercihlerinden olan tunik-sweatshirtlerle de kullanabilirsiniz. Sportif tarzınıza orijinal bir dokunuş katar. İşte buradan görebilirsiniz.

Olmazsa Olmazlarımız

Öncelikle itiraf edelim: Çoraplara aşığız! Hem çok şık ve orijinal, hem de çok farklı kombinlerle kullanıma açık. Jean eteklerle de, zarif elbiselerle de uyumlu olacak Doris Külotlu Çorap, bu sonbahar ve kışın gözdesi. Üstelik harika renkleri mevcut.

 

Aşık Olunası Adımlar: Dot Band Soket Çorap
Bu sonbahar ve kış tüllü kombinler epey popüler olacak. O tüllü ve naif kıyafetlerinize eşlik etmesi için de Dot Band Soketler tam burada. Dot Band Soket Çorapları, günlük kullanıma da dahil edebilirsiniz ancak gece şıklığı için muazzam olur, bizden söylemesi.
Günlük kombinlerde kullanmak istersenseniz, “mom jean”ler ve stilettolarla uyumlu olabilir.

Hayata Eğlence Katmak İçin
Tepeden tırnağa resmi bir kombine küçük ve hoş bir dokunuş katmak için renkli külotlu çorapları değerlendirebilirsiniz. Hem zarif hem de eğlenceliler. Ofis giyimi ile uyumlu olacak çoraplar Penti.com’da.

Külotlu Çorabın Kalesi: Penti Basic Koleksiyonu
Çok şık, çok iyi tasarımlı ve çok çekici çorapları kullanmak harika. Ancak, sık sık ilk tercihimiz olan Basic Çoraplar’ın yeri hepimiz için apayrı. Her yerde kolayca bulabildiğimiz, konforlu dokusu ve bedene tam uyumlu yapısıyla çorap dünyasının kraliçeleri onlar değil mi? Penti Basic Koleksiyonu hep yanınızda!


Sezonun çorap modasında ve en sevilen çoraplara hızlıca göz attık. 2018-2019 sonbahar ve kış boyunca hep yanınızda olacak, ihtiyaç duyduğunuz tüm çoraplar Penti.com’da.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Çorap Modasını Değerlendiriyoruz - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Kazak Modasına Yakından Bakış: Kesimler, Renkler, Modeller

2018-2019 sonbahar ve kış döneminde kazaklar ve örgüler altın çağlarını yaşayacak. Bizden söylemesi, sizden uygulaması. Kazak modasına yakından bakmak, favori...

Kapat