Arama Yap

Çorap Modasını Penti ile Keşfet!

Çorap Modasını Penti ile Keşfet!

Bu sezon çoraplar çok moda! Hemen hemen her ayakkabı modeli ile kombinlenecek olan çorapları hafife almayın. Çekmeceler dolusu çeşit çeşit çorap… Hepsine ihtiyacınız olacak 🙂 Çorap modasına ayak uydurmanız için birkaç kombin önerisi hazırladık.

Bu sezon çorap trendlerini yakalamak, doğru kombinleri yapmak için önerilerimiz burada!

1. Stilettolar ve çoraplar
Stilettolarınızı renk renk çoraplarla kombinleyin. Bundan hiç çekinmeyin ve endişe etmeyin. İlk denemenizde gözünüze alışılmadık gelecek. Ancak sokak modasını gözlemlediğinizde renk renk çoraplar ve stilettoların hengini göreceksiniz. Tabii bu tarzın dikkat çekmek istediğimiz bir kısmı var. Sadece stiletto ve çorap değil, tüm giyim kuşamınız bu konsepte uymalı. Salaş elbiseler, biraz hippi biraz da 80’ler esintisi bu tarzı tamamlar.

açık ayakkabılar ve çoraplar

2. Açık ayakkabılar ve çoraplar
Açık ayakkabıların tarzına biraz daha tarz katın. Yüksek topuklar, ince bantlar ve iddialı çoraplar… Çorap seçiminizi simlilerden yana yapmaya ne dersiniz? Simli, rengarenk, yumuşacık çoraplar açık ayakkabılarla giyilmek üzere tasarlanmış sanki…

tüm ayakkabılar ve file çorap

3. Tüm ayakkabılar ve file çoraplar
Spor ayakkabılar, oxfordlar, stilettolar ve kolej ayakkabıları… File çorap hepsine yakışacak. Günün her anı için file çoraplardan tarz desteği alabilirsiniz. Gün içinde rahat ayakkabılarınızla, akşamları şık bir tarzı tamamlayan ayakkabılarınızla ve şehrin tadını çıkarırken spor ayakkabılarınızla file çorapları giyin. File çorabın sezonun sen gözde parçalarından olduğunu unutmayın 😉

diz üstü çoraplar

4. Diz üstü çoraplar
Birbirinden güzel babetlerden birini seçin, çorabınızı dizlerinizin üzerine çekin ve XXL kalın örgü kazağı sırtınıza geçirin. İşte tarz budur… Babetleri bu ve benzer şekillerde çoraplarla kombinleyebilirsiniz. Tam da sezonu, ama bu trendi ıskalamayın.

çorabını göster

5. Çorabını göster
Hangi ayakkabı ve çorabı seçerseniz seçin, aradığınız şey, tarzınızı tamamlayan çorabın görünmesi olsun. Ayakkabınızın üstünden, pantolon ya da eteğinizin bitiş sınırından o çoraplar görünsün.

çorapları yoldan çıkarın

6. Çorapları yoldan çıkarın!
O masum, o naif çorapları kombinlerinizle çekici ve eşsiz kılmak sizin elinizde. Çoraplar gündelik ihtiyaç olmaktan çıkıyor ve tamamlayıcı bir aksesuar olma yolunda hızla ilerliyor. Onu nasıl kullanacağınıza siz karar verin.

Çorapların yükseliş zamanı başlasın!

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Çorap Modasını Penti ile Keşfet! - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
vazgeçilmez ev eğlencesi hangisi
Vazgeçilmez Ev Eğlencen Hangisi

Kış geliyor, evde eğlence zamanı yaklaşıyor! İstersen arkadaşlarını topla, parti yap; istersen yalnız başına keyif yap… Tercih senin… Peki sence...

Kapat