Arama Yap

Dantelli Sütyen Modelleri

Dantelli Sütyen Modelleri

Dantelli sütyenler son zamanların hem şık hem de rahat sütyen modelleri arasında yer alıyor. Elbette aynı zamanda cazibeli hissettiriyor. Hal böyle olunca, kadınların çoğunlukla tercih ettiği, mağazalarda ilk dikkati çeken modeller arasında da yerini alıyor dantelli sütyenler. Biz de bugün sizinle, klasik dantelli sütyen modellerinden sıkılanlar için yepyeni dantelli sütyen modelleri önerilerimizi paylaşacağız.

Klasik dantel sütyenler, hemen hemen her ölçüye uygun formlarda bulunabiliyor. Eğer farklı dantelli sütyen modelleri arıyorsanız bu tür büstiyer tarzındaki modelleri tercih edebilirsiniz.

Dantelli sütyen modelleri deyince akla hemen kap kısmının dantelle kaplandığı modeller aklınıza gelebilir ama yeni sezonda, boyun kısmının tamamının da dantel ve tülle kaplandığı modeller öne çıkıyor. Bu tür dantelli sütyenleri kazaklarınızla ya da gece elbiselerinizle çok şık bir şekilde kullanabilirsiniz.

Dantelli sütyenlerde kap kısmının dantelli olması hassas tene sahip olanları bazen rahatsız edebiliyor. Bunun için dantelli sütyenlerin kaliteli danteller ile yapılmış olmasına dikkat etmelisinin. Sütyen seçimi, beden sağlığınızı doğrudan etkiler. Bu yüzden iç giyim ürünlerinizi seçerken kaliteli ürünler olmalarına özen göstermelisiniz. Kap kısmı dantelli modelleri yeterince denediyseniz, biraz farklılık arıyorsanız sırt kısmı ya da askı kısmı dantel olan modelleri de deneyebilirsiniz.

Dantelli sütyen modelleri genellikle siyah ya da kırmızı renkler yapılıyor diye düşünmeyin. Artık bir çok farklı renkte dantelli sütyen modelleri var. Siz de farklı tarzda dantelli sütyen modelleri bakıyor ve nereden alırım diye düşünüyorsanız Penti.com ya da Penti mağazalarını ziyaret ederek, birbirinden şık ve konforlu dantelli sütyen modellerini keşfedebilirsiniz! Favori sütyeninizi bizimle yorumlarda paylaşmayı unutmayın!

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Dantelli Sütyen Modelleri - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
bralet sütyen modelleri
2017’nin Yükselen Trendi: Bralet Sütyen

2017’nin başından moda konusunda ne kadar şanslı bir yıl geçireceğimiz belli oldu. Hem çok sevdiğimiz hem de çok rahat olan...

Kapat