Arama Yap

Değişim Çoktan Başladı!


Her ne kadar yazın bitmesinin hüznünü yaşasak da sonbahar ve kışın kendine has havalarını hafiften aradığımız ve bu mevsimlerin modası için içten içe heyecanlar yaşadığımız bir gerçek. Biz de bu soğuyan havalar için kullanabileceğimiz ürünlerden konuşalım istedik. Kışlıklar yavaş yavaş önce gardıroplara, sonra sokaklara insin!

Kadınların gücünden ve yaydıkları göz kamaştırıcı parıltıdan ilham alınarak tasarlanan Penti dünyası, kombinlerin için muazzam fikirler vermek adına tüm ürünleriyle senin yanında! “Ceket giyme havaları” diye tabir edersek yanlış konuşmuş olmayacağımız sonbahar günlerinin seveni çoktur diye düşünüyoruz, mesela biz bayılıyoruz! Havalar çok soğumadan güzelliği hissetmek isteyenler için ceketlerin altına giyilebilecek göz alıcı braletler, tarafınızdan keşfedilmeyi bekliyor!

Onların verdiği rahatlığı, rahatlığıyla beraber getirdiği şıklığı başka yerde bulamıyoruz! Vazgeçilmezimiz taytlarla artık öyle alışığız ki çıkarasımız gelmiyor. Sağladığı konfor sayesinde kombinlerimizin değişmez parçası olan rengarenk taytlarla şıklığı yakalamaya hazır olun!

Havaların soğuması bir yana, malum pandemi süreci yüzünden evlerimizde önümüzdeki günlerde eskisine göre daha çok zaman geçireceğimiz ortada. Hem ev giyimde hem de iç giyimde mükemmel uyumu yakalayabileceğimiz yeni sezonun birbirinden şık ev ve iç giyim ürünleri, bize harika hissetmek için yeterli olacak!

Bu sene de değişim kararları alıp yarıda mı bıraktın? Üzülme sana bir tavsiyemiz var. Penti’nin geri dönüştürülmüş plastikten üretilen I’M IN Koleksiyonu ile değişimine büyük katkıda bulunacaksın!

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Değişim Çoktan Başladı! - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Evde Yapılabilecek Sağlıklı Fit Tatlı Tarifleri

Evdesin ve canın sürekli tatlı mı çekiyor? Formumu korumak istiyorum ama tatlılardan da gözümü alamıyorum mu diyorsun? Öyleyse seni hemen...

Kapat