Arama Yap

Doğa’da Bir Gün İçin Olmazsa Olmazlar

Doğa’da Bir Gün İçin Olmazsa Olmazlar

Bu kış, tüm ülkede, hava durumu çok iyi gidiyor. Ilık, az yağışlı ve beklenmedik bir hava durumu yaşıyoruz. İklimlerin beklenmedik sürprizleri işte… Bunu değiştirmek için elimizden bir şey gelmiyor ama tadını çıkarmak için bir şeyler yapabiliriz. Bu yumuşak kış, doğada bir gün geçirmek hepimize bol bol fırsat veriyor. Kış boyunca doğanın tadını çıkarmak ve bolca temiz hava için ideal. Gelin, kış boyunca doğada zaman geçirmek için olmazsa olmazlar nelermiş, birlikte bakalım.

Doğada da Sizinleyiz!

doğada sıcak bir gün

1. Doğada sıcak bir gün
Şehirde yaşıyorsanız, en yakın ormana kendinizi atmak için harika günler yaşıyoruz. Mesela, İstanbul’da yaşayanlar için Belgrad Ormanı muhteşem bir seçenek. Hemen hemen her şehirde de büyük parklar ve ormanlar doğayla iç içe olmak için bizleri bekliyor. Hafta sonu doğada sıcak bir gün geçirmek için ihtiyacınız olanlar gayet net:

  • Termal iç giyim
  • Koruyucu dış giyim
  • Termosla çay veya kahve
  • Su ve yiyecek

İşte bunları hazırlayın ve ormanda uzun ve keyifli bir günün tadını çıkarın.

doğada spor

2. Doğada spor
Hem kış mevsimde olmamız, hem de havaların beklenenden iyi gitmesini avantaja çevirme zamanı. Bu kış, koşuya başlamaya ne dersiniz? Haftada bir gün belirleyin ve koşu pratiklerinizi ilerletin. Yaza kadar iyi bir koşucu olma fırsatınız var ve form tutmak da en güzel tarafı.
Koşu ya da yürüyüş konusunda böyle keyifli bir kariyer yapmak isterseniz, Penti Aktif Giyim koleksiyonu her zaman yanınızda. Hem de çok renkli seçeneklerle.

doğada eğlence

3. Doğada eğlence
Arkadaş grubunuzu toplayın, piknik sepetlerini doldurun ve doğaya kavuşmak için yola çıkın. Doğada keyifli bir gün için olmazsa olmazlar arasında, lezzetli sandviçler, sıcak tutacak kıyafetler, uzun yürüyüşler için rahat ayakkabılar size yeter. Dostlarla olmanın tadı ise muhteşem.

doğanın verdiği huzuru yaşayın

4. Doğanın verdiği huzuru yaşayın
Doğada olmak konusunda yukarıda saydıklarımızın hepsi bir amaca hizmet ediyor. Eğlence, spor ya da piknik. Hadi hepsini ve tüm diğer mecburiyetleri bir kenara bırakalım. Doğaya ve şehirden uzak rotalara, sadece ve sadece gitmek için gidelim. Giyinin ve sadece ağaçlara, yapraklara, kuşlara ve gökyüzüne kavuşmayı düşünün. Biraz müzik, biraz yürüyüş ve bolca doğa. Muhteşem bir deneyim olacak.

Soğuk havalar için ne dediğimizi biliyorsunuz: Kötü hava yoktur, yanlış kıyafet vardır. Giyinin ve çıkın, mevsimin tadını çıkarın.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Doğa'da Bir Gün İçin Olmazsa Olmazlar - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
ev giyim şıklığı
Ev Giyim Şıklığı

Yorgun argın eve dönüyorsunuz, ayakkabıları çıkarıp, önce çantayı, sonra paltoyu bir kenara bırakıyorsunuz. Ardından ilk yapmak istediğiniz şey üzerinizdeki kıyafetleri...

Kapat