Arama Yap

Ekim Ayı Burç Yorumları

Ekim Ayı Burç Yorumları

Ekim 2018 burç yorumları başlasın! Bu ay yıldızlar hepimize harika şeyler vaad ediyor. Ekim ayında herkese yetecek kadar enerji, mutluluk, yenilik ve başarı var. Hadi burç yorumunuzu okuyun ve bu ay sizi nelerin beklediğini görün. Yükselen burcunuzu okumayı da sakın ihmal etmeyin.

 

Koç Burcu Ekim Ayı Burç Yorumu
Koç burcu için mutluluk ve neşe dolu bir ay geliyor. Bu ay aşk, şans ve ferahlık sizden yana. Ekim ayının ortasına doğru karşınıza çıkacak yeni insanlarla tanışma fırsatlarını mutlaka değerlendirmelisiniz. Koç burcu için aşk zamanı!
Sizin için seçtik: Pembe Pamela Atkı

 

Boğa Burcu Ekim Ayı Burç Yorumu
Boğa burcu bu ay mutluluktan ağlar. Ekim ayı size başarı, kariyer ve bunlara paralel olarak mutluluk getirecek. Kutlamalarla geçen güzel bir ay olsun. Yeni kararlar almak, yeni başlangıçlar yapmak ve bitmesini istediğiniz her şeyi bitirmek için doğru zaman. Başlangıç ve bitişler  için enerji sizinle. Hadi, adımınızı atın.
Sizin için seçtik: Gül Kurusu Simple Pleasure Pijama Takımı

İkizler Burcu Ekim Ayı Burç Yorumu
İkizler burcu için yeni denizlere yelken açma zamanı! Ekim ayı size yeni yollar, yeni insanlar ve yeni planlar getirecek. Uzun zamandır görmek istediğiniz yerlere seyahat etmek, keşifler yapmak ve hayatınızdaki kişilerle bolca zaman geçirmek için muhteşem bir zaman. Bu ay sağlığınıza biraz daha dikkat etmelisiniz. Yoğun tempo sizi sarsabilir.
Sizin için seçtik: Misty Velvet Pijama

Yengeç Burcu Ekim Ayı Burç Yorumu
Yengeç burcu bu ay çalışkan. Ekim ayında yıldızınız parlıyor, tabir-i caizse bereket kapıları sizin için açılıyor. Ekim ayı boyunca iş ve yatırım konusunda karşınıza çıkan fırsatları değerlendirin, pozitif sonuçları göreceksiniz. İlişkiler konusunda yolunda gitmeyen her şeyi yeniden ele alın, olayların içinde kolayca çıkacaksınız. Gelecek planlarınızı düzenleyin, hepsi olmak üzere… Bu ayın bereketinden mutlaka faydalalın.
Sizin için seçtik: Lazy and Like It SS Pijama Takımı


Aslan Burcu Ekim Ayı Burç Yorumu
Aslan burcu için içe dönme zamanı. Ekim ayında biraz kendi iç dünyanıza bakma, yalnız kalma ve kendinizi dinlenme moduna alma hissi yaşayabilirsiniz. Ekim ayı boyunca kalabalıklara karışmaktan, ailenizle zaman geçirmekten ve motivasyon eksikliğinden şikayet edebilirsin ama endişelenmeyin. Ekim bitmeden bu yalnızlık arzusu bitip gidecek. Kendinizle başbaşa kaldığınız anların tadını çıkarın.
Sizin için seçtik: Bordo Velvet Terlik

Başak Burcu Ekim Ayı Burç Yorumu
Başak burcu için dolu dolu bir ay. Bu ay, ilişkisel anlamda her şey yoluna girecek. Tabii bu sizi yanıltmasın. Her şeyin yoluna girmesi, bitmesi gereken zor bir ilişkinin bitmesi anlamına da gelebilir. Ancak her anlamda iyi bir ay olacağına emin olun. Ekim ayında maddi sıkıntılarınızdan ve soru işaretlerinizden kurtulmak için de çok iyi fırsatlar yakalayacaksınız. Ekim, 2019 yılına girmeden evvel size en iyi gelecek ay olacak.
Sizin için seçtik: Gri Grizzled Sabahlık

Terazi Burcu Ekim Ayı Burç Yorumu
Terazi burcu için yeni adımlar atma zamanı. Bu ay sizin ayınız. Ekim ayının ilk günlerinden itibaren hissedeceğiniz pozitif gelişmeler tüm ay devam edecek. Özellikle ilişkiler konusunda her şey çok parlak. Yalnızsanız, yeni insanlarla tanışma fırsatlarını kaçırmayın. Zira o yeni insanlardan birisi sizin gelecekte birlikte olacağınız kişi.
Sizin için seçtik: Fufi Soket Çorap ve Uyku Gözlüğü

Akrep Burcu Ekim Ayı Burç Yorumu
Akrep burcu için yoğun bir ay. Bu ay, şans, bereket, bolluk, uyum, neşe sizinle. Bunun yanı sıra, yeni işler, yolculuklar, taşınma telaşları da sizinle. Bu iki benzer durumun bir arada yaşandığı kim ayı da epey yoğun geçecek. Ekim ayında Merkür retrosunun en az etkileyeceği burç belki de sizsiniz. Tadını çıkarın.
Sizin için seçtik: Shower Singer Sabahlık

Yay Burcu Ekim Ayı Burç Yorumu
Yay burcu için hızlı ve enerjik bir ay. Hayallerinizin peşinden koşmak, kazançlı fırsatları değerlendirmek, yeni insanlar ve yeni kültürler tanımak için harika zamanlar. Ekim ayı size hız ve enerji vaad ederken, aynı zamanda ilişki dünyanızda da sakinlik ve huzur verecek. Her şeyin yolunda olduğu bir ay, çok güzel değil mi? Aman rehavete kapılmayın.
Sizin için seçtik: Renkli Lola Panço

Oğlak Burcu Ekim Ayı Burç Yorumu
Oğlak burcu için yükseliş zamanı! Hayatınızı düzene sokmak, hem ev hem de çalışma alanınızda yenilikler yapmak, planladığınız şeyler için adım atmak için harika zamanlar. Ekim ile birlikte gelen sıcak ve samimi rüzgarlarla sevdiklerinizle daha çok zaman geçirmek için daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Küs olduğunuz arkadaşlarınızla ilgili sürpriz gelişmelere hazır olun.

 


Kova Burcu Ekim Ayı Burç Yorumu
Kova burcu için kendine yatırım yapma günleri. Bu ay sizin yeni bir eğitim için girişimde bulunabilir, spora başlayabilir, işinizle ilgili yeni kararlar alabilir, kısacası hayata sıkı sıkı tutunabilirsiniz. Bu süreçte otorite ile olan diyaloglarınızda dikkatli olun ve hem kendinizi hem de karşınızdakini düşünerek hamleler yapmayı ihmal etmeyin. Aşk konusunda sürpriz bir gelişme olması ihtimali dışında çok da yeni bir haber yok. Asla umudunuzu yitirmeyin.

 

Balık Burcu Ekim Ayı Burç Yorumu
Balık burcu için hayatı düzene sokma zamanı. Bu ay yarım kalan işler, gelecek planları, kişisel kararlar vermek için her şeyi karşınıza döküp bakacaksınız. Bu bir nevi sizin yeni yıla hazırlanma ayınız. Bu ay vereceğiniz kararlar ve çizeceğiniz rotalar sizi yaklaşık bir yıl kadar etkileyecek. Bu sebeple bu ay biraz daha dikkatli ve özenli olmak iyi olacaktır.
Sizin için seçtik: Wavy Edge Tayt


Ekim 2018 burç yorumlarının sonuna geldik. Ekimin pozitif enerjisinden faydalandığınız, muhteşem bir ay olmasını dileriz.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Ekim Ayı Burç Yorumları - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Evde Keyif: Yağmurlu Sonbahar Günleri İçin Öneriler

Sonbahar hayatımıza hızlı bir giriş yaptı. Önce sıcaklıklar düştü, sonra yapraklar ve sonra da yağmur damlaları… Biz de bu sebeple,...

Kapat