Arama Yap

En Dikkat Çekici 6 Kış Aksesuarı

En Dikkat Çekici 6 Kış Aksesuarı

Aksesuar deyince aklınıza neler geliyor? Hızlı bir şekilde isimlerini geçirelim mi? Saç aksesuarları, tokalar ve çeşitli saç takılarının başımızın üzerinde yeri var. Kolye, bilezik, küpe, yüzük gibi aksesuarlar klasikler… Gözlükler, şallar, çantalar, cüzdanlar prestijli güzel parçalar…  Peki sizce ofislerde ve okullarda kullandığımız defterler, kalemler, kupalar, sevimli objeler de aksesuar sayılır mı? Bizce sayılır. O zaman gelin birlikte sezonun en dikkat çekici 6 aksesuarını birlikte inceleyelim. Neler yükselişte birlikte görelim.

atkılar ve şallar

1. Atkılar ve Şallar
Atkılar ve şallar tam da bugünler hayatımıza giriyor. Veee bahara kadar hayatımızda oluyorlar. Sezonun favori dokularından birisi kürkler ve peluşlar. Kürk görünümlü bir atkı edinmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Kürk görünümü yükselişte ve boynunuzda yerini almaya hazır. Penti’nin kürk görünümlü atkısına bir göz atın.

fular

2. Fular
İsterseniz saçlarınız, isterseniz boynunuz, isterseniz de bileğiniz için kullanabileceğiz fularları ıskalamayın. Zarif ya da farklı olmak için sezonun yükselişte olan aksesuarlarından birisi de fularlar. Penti’nin fularları ise tam burada!

şapkalar bereler

3. Şapkalar, Bereler
Yazın güneşten koruyan şapkalar, şimdi soğuktan korumak üzere bizi bekliyorlar. Bu sezon, feminen kadife ve fört şapkalar, fransız bereler ve ponponlu berelerin yükselişini izleyeceğiz. O zaman hemen Penti‘den birer tane edinin…

çantalar clutch çantalar

4. Çantalar, Clutch Çantalar
Clutch, esaslı duruşu olan, kendini gösteren bir çanta sezonun en dikkat çeken aksesuarları arasında. Sağlam duran, tok renkli, güçlü ve kaliteli bir çanta, her sezon sizi destekler…

çoraplar özellikle de file

5. Çoraplar: Özellikle de File
O kadar çok file çorap diyoruz ki, hala file çorabı olmayan varsa Penti‘ye göz atsın. Evet, çorap sepetteyse, şimdi kombin zamanı. Kısa pantolonlar, uzun etekler, her boydan elbise ile giyin bu file çorapları. Sezon modasına yüzde yüz uyum için ön koşul bu. Giyin, giydirin.

otantik süslemeler

6. Otantik Süslemeler
Sezonun trendlerinden biri de, aksesuarlarda bolca otantik ögeler kullanmak. Otantik örgü saplı çantalar, otantik işlemeli ceketler, otantik jeanler… Her yerdeler. Hadi siz de Penti‘den bir tane seçin!

Sezonun en dikkat çekici aksesuarlarını böylece özetledik. Yeni yazılarda görüşmek üzere!

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

En Dikkat Çekici 6 Kış Aksesuarı - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
yılbaşını geçirebileceğin 4 şehir önerisi
Yılbaşını Geçirebileceğin 4 Şehir Önerisi

Yeni yıl hazırlıkları nasıl gidiyor? Yeni yıla nasıl girersen, öyle devam eder derler bilirsiniz. Hazırlık işlerini biraz sıkı tutmakta fayda...

Kapat