Arama Yap

En Şık 3 Bralet Kombini

En Şık 3 Bralet Kombini

Bu senenin en gözde moda trendi olan braletlerle hem şık hem de rahat olmak çok kolay! Braletlerin rahat dokusu sayesinde gün boyunca rahatsız olmazken birçok kıyafetle uyum sağlaması hepimizin en sevdiği özellikleri oldu. Bu yaz birbirinden renkli ve desenli braletlerle ortamlarda en cool görünüme sahip olabilirsin. Doğru kombinlerle kullanacağın braletler seni her zaman bir adım öne çıkaracak.

Haydi, hep birlikte en şık 3 bralet kombinini inceleyelim:

 

Ceket İçi

Belki de şu an en sevdiğin arkadaşının doğum gününde, iş arkadaşının düğününde ya da kardeşinin mezuniyetinde en şık olmanın yollarını arıyorsun. Ceketinin içinde kullanacağın braletlerle böyle özel günlerde en kolay şekilde şık olabilirsin!  Böylece özel günlerde alışılmışın dışında bir stille ortamların en dikkat çeken ismi de sen olursun.

Ceketlerinin içine kombinleyebileceğin braletler Penti’de

Yüksek Bel Pantolon

Yüksek bel pantolonun üzerine tercih edeceğin braletinle bu döneme damga vurmuş iki moda akımını birleştirebilirsin. Yüksek bel pantolonun rahatlığı ve braletin şık detaylarıyla günlük hayatın temposunda tarzını yansıtabilirsin. Pantolonun yanı sıra yüksek bel şortlarla da braletini kombinleyip festivallerin yıldızı haline gelebilirsin.

Yüksek bel pantolonların üzerine kombinleyebileceğin Penti braletlerle tarzını konuştur

 

Askılı Bol Atletler

Yaz aylarında bol ve askılı atletin içinden gözüken sütyen detayları seni rahatsız ediyorsa braletler tam sana göre! Hafta sonu gideceğin konserlerde ve iş çıkışı arkadaş buluşmalarında bu iki kombinle rahat bir şekilde tarzını yansıtabilirsin. Üstelik yaz aylarının hava şartlarına da kolay bir şekilde ayak uydurabilirsin.

Doğru bralet ve kıyafet tercihi ile tarzını göstermenin yolu işte bu kadar kolay! Tarzını gösterdiğin en doğru kıyafetler dolabında, en şık braletler de penti.com’da. 😉

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

En Şık 3 Bralet Kombini - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Hobilere Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer Günü hediyesi konusunda aklınızda soru işaretleri varsa, hediye konusuna farklı bir açıdan bakmanın zamanı gelmiş demektir. Sevgililer Günü’nde sevgilinize,...

Kapat