Arama Yap

Etnik Modasına Ayak Uydurma Zamanı

Etnik Modasına Ayak Uydurma Zamanı

Etnik desenler 2018 yazı için kilit rol oynuyorlar. Bu yaz plajdan sokağa, gündüzden geceye her yerde etnik desenlerden bir örnek, bir detay var. Etnik desenleri kullanırken yaşanan en büyük zorluklar ve etnik tarzın en güzel göründüğü tasarımları sizler için derledik. Etnik modasına ayak uydurma zamanı geldi de geçiyor diyenler, buraya!

Etnik Modasını Bu Yazın Yıldızı Yapalım


 1. Etnik Temalar
  Etnik desenleri kullanıp, etnik bir tarz oluşturmak için öncelikle bu akımın omurgasını oluşturmak gerekiyor. Etnik tarzı güçlü kılan şey, her zaman detaylardır. Detayları yaşayın ve yaşatın. Etnik işlemeler, renklerin ahengi, ferahlık, konfor, “cool” dokunuşlar, salaşlık ve zamansız detaylar bu tarzın omurgasını oluşturmanız için başlangıç. Etnik konfor, havalı bir salaşlıktır. Bu sizin kilit noktanız olabilir.


 1. Etnik Renkler
  Etnik renkler genellikler doğal tonlar üzerinden harmanlanır. Örneğin, toprak tonları, güneş sarısının tonları, yeşilin haki tonları, kırmızının kiremit tonları gibi. Bu gibi renklerle tasarlanmış kıyafetleri yakaladığınızda, kombinlerinizde kullanmak üzere sepete atın.


 1. Etnik Aksesuarlar
  Etnik desenleri ve etnik renkleri güçlendirecek en önemli detaylar kesinlikle takılar ve aksesuarlar. O uzun ahşap boncuklu kolyeler, şıkır şıkır bileklikler ve püsküllü küpeler çok iyi bir kombinin güzel parçaları. Peki ya halhallar? Onlar da etnik sevdasına dahil, keyifle kullanın.
  Şallar, şapkalar, çantalar ve fularlar da doğru renk kombinleriyle kullanılınca harika seçimler olacaktır.
  Etnik modası için bu yılın popüler detayı püsküller. Püsküllü takı ve aksesuarları öncelikli olarak tercih edin.4. Ne Zaman Etnik Olalım?
Her zaman. Etnik olmak için özel bir zaman beklemenize gerek yok. Salaş bir elbise ve uygun aksesuarlar ile sokakta etnik olabilirsiniz.
Toprak, tarçın ve hardal tonlarındaki bikini ve mayolarla plajda etnik olabilirsiniz. Plajda etnik bir rüzgar estirmeniz için Penti’nin Culture Collector Koleksiyonu’nda mutlaka göz atın.
Salaş ve ferah elbiselerle plaj partilerinde ve tatilde etnik olabilirsiniz.
Etnik olmak için zaman ayarı yapmaya hiç gerek yok. Tarzın temasını kaptırsanız, detayları bir araya getirmeniz ve harmanlamanız çok kolay.

Etnik modasına ayak uydurmak hiç zor değil. Temel parçaları, aksesuarlar, renklerin uyumu ve eğlence. Tarzınızı bu yaz plajda, sokakta ve özel davetlerde yaşatmanız için gerekli ipuçlarını artık biliyorsunuz. Şimdi plajın ve yazın en iyi etnik tarzı için Penti’ye uğrama zamanı.


Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Etnik Modasına Ayak Uydurma Zamanı - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Ege’nin En Keyifli 5 Tatil Rotası

Tatil planlarınız ne alemde? Hala bir rota çizmediniz mi yoksa? Ege’nin en keyifli 5 tatil rotasını sizin için inceledik. Birini...

Kapat