Arama Yap

Evde Keyif: Yağmurlu Sonbahar Günleri İçin Öneriler

Evde Keyif: Yağmurlu Sonbahar Günleri İçin Öneriler

Sonbahar hayatımıza hızlı bir giriş yaptı. Önce sıcaklıklar düştü, sonra yapraklar ve sonra da yağmur damlaları… Biz de bu sebeple, yağmurlu sonbahar günleri için size öneriler hazırladık. Evde keyfin en iyi detayları için hazır mısınız?
Evde olmanın, evi sıcak bir yuvaya çevirmenin ve samimiyetin gücüne inanıyoruz. O zaman gelin serin sonbahar günlerini sıcak anılara dönüştürelim.

Evde Keyif Zamanı
Evde keyif yapmak deyince aklınızda nasıl bir görüntü canlanıyor? Evde keyif herkes için başka bir anlam ifade ediyor…
Bazılarımız, evde olmayı tüm gün pijamalarla konforlu bir gün olarak düşünüyor. Pijamalarla günü geçirmek hiç de fena bir fikir değil. Bazılarımız, mutfaktan gelen lezzetli yemek kokuları ve kalabalık sofralarda evin keyfini çıkarıyor. Bazılarımız da, dekorasyonla uğraşmaktan keyif alıyor. Evde keyif herkes için farklı ama sonucunda ev keyfi yapmanın mutluluğu herkes için aynı… Hadi sonbaharda evde keyif önerilerine birlikte göz atalım.

Sıcağın tadını çıkarın
Dışarıda rüzgar, yağmur ve soğuk hava hakimken, sıcacık pijamalarınızı ve çoraplarınızı giyip, köşenize çekilip kitap okumak harika bir fikir değil mi? Bu keyfe bir de kakao, kahve ya da çay eşlik ederse harika. Penti’nin birbirinden güzel pijamaları sizi dıştan ısıtırken, enfes içecekler içinizi ısıtsın.
Sıcak lezzetlerden kakao, salep, tarçınlı süt sıcağın tadını tam olarak çıkarmanız için harika olur. Çay ve kahve zaten hep yanıbaşımızda.

Ruhunuzu ısıtın
Uzun zamandır sürekli yeni filmler eklediğiniz o “izlenecekler” listesinden 2 tane film seçin ve izlemeye başlayın. Seçimi ise, gözlerinizi kapatıp eliniz hangi filmi bulursa ondan yana yapın. Küçük bir piyango…

 

Ertelenen her şey, şimdi burada
Uzun zamandır ertelediğiniz işlerin bir listesini yapmak ve onları hayata geçirmek için hazırlıklara girişmek, sizi rahat uyutacak ve aynı zamanda mutlu edecektir. Evde keyif için harika bir yol, deneyin.

Evinizi şımartın
Evde keyif, evi biraz daha keyifli hale getirmek demek. Duvara asılmak için bekleyen tabloları, tamir edilecek ufak tefek eşyaları bir elden geçirin. Ev gözünüze daha güzel göründükçe evde keyif kavramı da daha anlamlı olacaktır.

 Güzel bir uyku çekin
Kahvaltıdan sonra TV karşısında uyuklamak mı, öğleden sonra kısa bir şekerleme mi yoksa erkenden yatıp muhteşem bir uyku çekmek mi size daha iyi gelir? Birini seçin ve uykuya dalın. Erken uyanılan ve geç yatılan gecelerin acısını çıkarın.

Serin sonbahar günlerinde evde olmak gibisi yok. Penti evde de yanınızda. Koleksiyonumuzu görmek için tıklayın.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Evde Keyif: Yağmurlu Sonbahar Günleri İçin Öneriler - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Dolabınızda Olması Gereken 4 Farklı Sütyen Modeli

Bir kadının en önemli eşyalarından birisi kesinlikle sütyenler. Olmazsa olmazlar arasında her zaman yerleri var. Günün her anında yanımızda olan...

Kapat