Arama Yap

Evinizi Yeni Yıla Hazırlayın: Yeni Yıl Dekoru

Evinizi Yeni Yıla Hazırlayın: Yeni Yıl Dekoru

Aralık ayı boyunca herkes yeni yıla dair düşünceler ve yılbaşı gecesine dair planlarla dolar taşar… Yeni bir yıla girerken evde keyifli bir buluşma organize edecekseniz, bu yazımızı mutlaka okuyun. Evinizi yeni yıla hazırlamak ve yılbaşı dekoru oluşturmak için önerilerimiz işinize yarayacak.

Evde Yeni Yıl Mutluluğu

Yeni Yıl Eğlencesine Kapıyı Açın
Yeni yıl enerjisi söz konusu olunca akla gelen temel şeylerden birisi kapı süsleri. Yeşil çam ağacı dalları üzerine, kırmızı kokina çiçekleri bezenmiş bir kapı süsü çok güzel bir başlangıç olur. Yeni yıl süsü konusunda kendiniz de bir kasnak, çam ağacı dalları ve kokinalarla güzel süsler yapabilirsiniz. Yaratıcılığınızı konuşturun ve evinizi yeni yıla hazırlayın.

O Bir Klasik: Yeni Yıl Ağacı
Yeni yıl ağacı konusunda epeyce farklı görüş ve tarihi anlatı var. Ağaçların yaydığı pozitif enerji ve yeni yıl enerjisinin bir arada olmasını sevdiğimizi söyleyelim. Yeni yıl ağacı konusunda, gerçek bir ağacı kesmek yerine küçük ve balkonda bile bakabileceğiniz bir ağaç seçin ve onu süsleyin.
Ağaç yerine, duvarlara uygulayabileceğiniz yapışkanlı dekor objeleri, ahşap parçalardan kendinizi yapıp süsleyebileceğiniz öneriler de internette bolca var.

Yeni Yıl Renkleri
Yeni yılın, kırmızı çiçekli, yeşil ağaçlı ve beyaz karlarla bezeli renklerini evinize getirin. Yemek masası örtüleriniz, koltuklarınızın minderleri, mutfak servisleriniz gibi detayları yeni yıl renkleriyle harmanlayabilirsiniz. Yemek masanızda bir demet kokina olmasına da özen gösterin. Yeni yıl eğlenceniz için güzel bir fotoğraf köşesi olabilir. Yeni yıl dekorasyonunun değişmezi mumları da bu güzel fotoğraf köşesine koymayı unutmayın.
Yiyecek içecek servisi esnasında, yeni yıl esintileri taşıyan servis peçeteleri, bardak ve tabaklar çok güzel görüntüler oluşturur.
Salonunuzda herkesin konforla oturmak isteyeceği yer minderleri bulunması da iyi olacaktır.Eğlence Zamanı
Yeni yılın en güzel taraflarından birisi de, tıpkı bayramlar gibi tüm sevdiklerinizin bir arada olmasıdır. Sevdiğiniz kişilerle uzun bir akşam yemeği, keyifli oyunlar, bolca sohbet ve geri sayım eğlencesini kendinize armağan edin. Evde yeni yıl eğlencesi düzenlemenin en güzel tarafı, tümüyle konforlu olma fırsatına sahip olmanızdır. Yeni yıl eğlencenize gelenlere pijamalarını da getirmelerini söyleyin. Pijamalarla kutlanan bir yıl konforlu ve şamatalı olacaktır.
İşleri biraz daha keyifli hale getirmek için, herkesin yeni yıl planlarından konuşmayı deneyin.


Yeni Yılın İlk Sabahına Merhaba
Yeni yılın güzel etkisi üzerinizden hiç gitmesin. O tazelik hissini, keyifli bir kahvaltıyla taçlandırın. Pijamalarla uzun uzun oturulup sohbet edilen bir kahvaltı sofrasıyla yeni yıl mutluluğunu doyasıya yaşayın.

Yeni yılın tüm tazeliği ve mutluluğu sizi sarsın. Penti aile olarak yeni yılda da hep yanınızdayız.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Evinizi Yeni Yıla Hazırlayın: Yeni Yıl Dekoru - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Yıl Hediyesinin Tüm İncelikleri

Yeni yıl hediyesi seçmek aceleye getirilecek bir konu değil. Pek çok inceliği olan yeni yıl hediyesi seçimini adım adım planlayıp,...

Kapat