Arama Yap

Evlilik Hazırlığında Olanlara Altın Tavsiyeler

Düğün mevsimi yaklaşıyor, evlilik hazırlığında olanların heyecanı artıyor. Biz de bazı şeyleri gözden kaçırmamanız için size altın tavsiyeler hazırladık!

 

* Kesinlikle bir ajandanız olsun. Düğün organize ederken hiçbir detay gözden kaçmamalı. Kıyafetler, ikramlar, oturma düzeni, fotoğraf çekimi ve daha nicesi…

 

* Davet listesini belirledikten sonra kişi sayısına göre mekân seçimi yapın. Son dakika davetlileri için de küçük, ek bir kontenjan bulundurabilirsiniz.

 

* Biraz fark mı yaratmak istiyorsunuz? Düğün pastası yerine özel tasarımlı cupcake’ler tercih edebilirsiniz.

 

* Çiçek, pasta gibi kalemler için farklı yerlerden fiyat alarak bunu salon harcamanızın dışında gerçekleştirebilirsiniz.

 

* Düğün günü telefonunuzu emanet edeceğiniz arkadaşınızı önceden belirleyin. Birçok konu için telefonunuz çalabilir ve o telaşla bir yerlerde de unutabilirsiniz.

 

* Düğün gecesi müziklerle ilgili tatsız bir sürpriz yaşamamak için playlist’i önceden belirleyin ya da güvendiğiniz bir DJ bulun.

 

Son olarak; belki de en önemlisi… Jartiyerden büstiyere, külottan sütyene hazırlığınızı tamamlayın. En özel gününüzde en özel iç çamaşırları ve aksesuarları giyin. Penti’nin Bridal koleksiyonuna mutlaka göz gezdirin!

 

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Evlilik Hazırlığında Olanlara Altın Tavsiyeler - Moda & Güzellik Blogu