Arama Yap

Eylül Ayında Burçları Neler Bekliyor?

Eylül Ayında Burçları Neler Bekliyor?

Eylül ayı burç yorumları için kolları sıvadık. Eylül ayında gökyüzü daha açık, daha ferah ve pozitif. Yaz boyunca hem ay hem de merkürün hareketleri hepimizi çok etkiledi. Şimdi durulma, sakinleşme ve odaklanma zamanı. Gelin 2018 Eylül ayı için burçların durumlarına birlikte bakalım. Burç yorumunuzu okurken, yükselen burcunuzla ilgili yorumu da okumayı ihmal etmeyin.

 

Koç Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu
Koç burcu bu ay kısmetli ve şanslı. Tatil modundan çıkan ve hayatına odaklanan Koç burcunun hem maddi hem de manevi olarak yolu epeyce açık olacak. İşlerinizi rayına oturtmak biraz zamanınızı alacak ama verimli sonuçlar alacaksınız. Bu yoğun dönemde tanışacağınız özel birisi de hayatınızda yeni bir heyecana yelken açmanıza yardımcı olabilir.
Sizin için seçtik: Roze Lotus Pijama

 

Boğa Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu
Boğa burcu için havada aşk kokusu var. Hayat her alanda size yeni kapılar açacak ve yeni fırsatlar sunacak. İş, eğitim ve aşk konusunda yeni ve farklı sayfalara hazır olun. Bu kadar çok değişim yaşamanın kötü yanı ise kararlar vermek zorunda kalmak. Birbirinden güzel şeyler arasından seçim yapmak zor da olsa keyifli.
Sizin için seçtik: Gloria Bandana

 

İkizler Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu
Muhteşem dönüşler ve İkizler. Uzun zamandır hissettiğini rehaveti bertaraf etme zamanı. İpleri yeniden elinize alın, hayat planlarınızı gözden geçirin, kemerleri bağlayın ve gaza basın. Bu ay gökyüzü sizi çok iyi bir şekilde destekliyor. Sağlam planlar yapıp çıkacağınız tüm yollar başarıya varacak.
Sizin için seçtik: Gül Kurusu Chambre Büstiyer

 


Yengeç Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu
İçe dönük ama sosyal bir Yengeç. Bu ay kitap, müzik ve sinema sizin temel besin maddeleriniz olacak gibi. Evde keyif yapmaya ne kadar meyilli olsanız da, şehir ve dostlarınız sizi çağırıyor. Keyifli tekliflere hayır demeyin, yeni ve güzel bir heyecan sizi kapıda bekliyor, bizden söylemesi.


Aslan Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu
Tatil havasına veda edenlerde en birinci Aslan. Aslanlar Eylül boyunca sıkı bir çalışma içerisinde olacaklar. Bazı mali sorunlar zorlasa da, hepsinin bir çözümü de olacak. Çalışkan ve çözüm odaklı olan Aslanlar Eylül’ü kolay atlatacak. Olaylar karşısında pozitif tutumu bırakmak yok.
Sizin için seçtik: Mamma Mia Sabahlık

 

Başak Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu
Büyük fikirler için büyük adımlar Başak’tan geliyor. Bu ay yaşam biçiminizde değişiklikler yapmak için büyük hamlelere girişiyorsunuz. Aklınıza ev taşımak, iş değiştirmek gelmesin. Çevrenizdeki kişilerle ilgili değişikliklere giriyorsunuz. Uzun uzun zaman ayırdığınız dostlarınızla olan ilişkileri biraz sorgulama zamanı. Yeni denizlere yelken açmaya var mısınız?
Sizin için seçtik: Mood For Sleep Gecelik

 

Terazi Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu
Ani değişimler için sahnede Terazi. Bu ay duygusal olarak yaraları sarma, içe dönme ve iyileşme zamanı. Evde keyif, parklarda kitap okuma ve sinema salonlarında filmin son dakikasına kadar bekleme günleri kapıda. Bu kadarı size aslında iyi gelmeyecek, bizden söylemesi. Kalabalığa karışmalı ve kara bulutları dağıtmalısınız. Çok ani ve keskin değişimlere çok yakınsınız.
Sizin için seçtik: Ekru Jungle Sırt Çantası

 

Akrep Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu
Bu ay kafayı detaylara takan Akreplere merhaba. Hayatınızda yapmak istediğiniz düzenlemeler için en ufak detaylara kadar iniyorsunuz. Detaylar iyidir ancak hem çok yorar, hem de sizi yavaşlatır. Kendinizi biraz daha kontrol etmeli ve iş planlarınızda detaylara uzak durmalısınız. Bu ay hayatınızda büyük güzellikler yaşanabilir. Belki güzel bir teklif, belki piyangodan para, belki de tatlı bir sürpriz. Hepsine hazır olun.


Yay Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu
İyimser olmaya biraz mola vermesi gerekenlerde bu ay: Yay. Sevgili Yaylar, hayatta herkes biz canlılar için, her şey gelip geçici, bunlar doğru ancak ipleri elden bırakmanız için yeterli sebepler değiller. “Olur öyle” diyerek yaşamayı biraz azaltmanızı ve hayatınızın kararlarını vermeye başlamanızı söylüyor yıldızlar. Biraz daha tazelik, disiplin, inanç ve heyecan zamanı.
Sizin için seçtik: Grayscale Tayt ve Tişört


Oğlak Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu
Cıvıl cıvıl bir atmosfer geliyor Oğlaklar için. Eylül ayında Oğlak burcunu heyecan verici değişimler, iddialı başarılar ve güzel övgüler bekliyor. Bunlar bir günde olmayacak tabii. Ay boyunca emek veren Oğlaklar, ay sonunda bu güzel meyveleri yiyecekler. Güzel şeyler size çok yakın, uzanın ve alın.
Sizin için seçtik: Gül Kurusu Simple Pleasure Pijama

 

Kova Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu
Kovalar için derin bir nefes alma zamanı. Zor günler bitti, derin bir nefes alın ve rahatlayın. Zira biraz daha zor günler hemen kapıda. İşin güzel tarafı ise şu: Siz hepsini alt edecek güç ve dostlara sahipsiniz. Bu ay mücadelelerle geçecek ve ay sonunda keyif yapacaksınız. Yorgun ve başarılı bir ay sizi bekliyor.

 

Balık Burcu Eylül Ayı Burç Yorumu
Tatil modundan çıkamayan bir Balık görüyoruz. Balık burcu için gezmek ve eğlenmek biraz daha devam ediyor. Mali konularda sıkıntılı anlar yaşama ihtimali için harcamalarınızı biraz daha dikkatli yapmalısınız. Bu ay yeni bir yaşam tarzı için büyük bir adım atabilirsiniz. Kimbilir, belki de o Ege kasabasına yerleşme zamanıdır.
Sizin için seçtik: Parlak Gri Terra Bikini

Eylül 2018 burç yorumlarının sonuna geldik. Muhteşem, enerjik ve pozitif bir ay olsun.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Eylül Ayında Burçları Neler Bekliyor? - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Okula Dönüş Hazırlıkları Başlasın

İlkokuldan üniversiteye herkes için okula dönüş zamanı! Okula dönüş hazırlıkları başlasın o zaman… Okula dönüş dedik ama bu ifade sadece...

Kapat