Arama Yap

Floral Desenler Her Yerde

Floral Desenler Her Yerde

2018 yazı çiçek açtı. Her yerde çiçek elbiseler, çiçekli bluzlar, çiçekli aksesuarlar görüyoruz. Peki floral modasına ayak uydurmak için farklı neler yapabilirsiniz? Şimdi flolar desenlere doğru yola çıkma zamanı. Floral desenler her yerde, siz de orada olun.

Floral Yaz

Floral desenler son zamanlarda en çok elbiselerle hayatımıza girdi. Bu güzel yaz günlerinde elbise giymek dünyanın en güzel şeylerinden birisi değil mi? O zaman hem şehirde, hem de tatilde çiçekli elbiselere sık sık fırsat verin. Penti’nin yeşil baskılı Garden elbisesi floral modasının güzel bir örneği. İsterseniz şehirde dışarı çıkarken giyin, isterseniz plajda.

 

Floral desenler modası kıyafetlerle sınırlı değil. Çiçekli çantalar, çiçekli şapkalar, çiçekli sandaletler de bu modanın güzel temsilcileri. Penti’nin Amber çantası floral modasını elegan şekilde kullanmanız için sizi bekliyor.
Summer Garden hasır şapka ve üzerindeki naif çiçekler de floral modasına ayak uydurmanız için hoş detaylar olacak. Kendinizi sınırlandırmayın, farklı çiçek detaylarını kullanmak konusunda hevesli olun, sonuç gerçekten güzel olacak.

Böyle güzel bir modayı daha fazla kullanma fırsatına ne dersiniz? Bu yazı daha çiçekli, daha ferah ve cıvıl cıvıl geçirmek için floral desenleri plaja taşıyın. Penti’nin seçkin koleksiyonu Formentera’dan Sunway Mayo’yu tükenmeden edinin. Bu nazik, modern ve havalı mayoyu tatilin yıldızı ilan edebilirsiniz.
Lapalma bikini, Jungle mayokini, Island bikini de floral modasını plajda yakalamak için çok güzel tercihler. Floral bir yaz keyfi için Penti’ye uğramayı unutmayın.

 

Floral modasına uyum sağlamak için tek yöntem baskılı çiçek desenler değil elbette. Nakış ve dantellerdeki çiçekli detaylar da bu akımın bir parçası. Özellikle şık davetlerde çiçek detaylı elbiseler ya da aksesuarlar kullanmak çok iyi bir seçim. Yazın ruhuna uygun çiçekler günün her saati açsın.

 

 


Çiçekli yazı iç giyimde de bolca kullanabilirsiniz. Penti’nin iç giyim koleksiyonu bu yaz çiçekli detaylarla dolu. Yazın enerjisine sahip sütyen ve külotlar için buraya tıklayabilirsiniz. Hem iç giyim, hem de ev giyimde çiçekli detayları 12’den vurmak çok keyifli.

Floral desenleri yazın her anında kullanmak ve bu tatlı modaya ayak uydurmak çok kolay. Floral yazın tadını çıkarmak için Penti’nin plaj koleksiyonuna göz atın.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Floral Desenler Her Yerde - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Su Sporlarına Yakından Bakalım

Bu yaz plajda biraz daha eğlence ve biraz daha çılgınlık arıyorsanız içinizdeki sese kulak verin. Su sporları, plaj eğlencesinin en...

Kapat