Arama Yap

Formentera Esintisi Penti İle Sizinle

Formentera Esintisi Penti İle Sizinle

Formentera’nın rüzgarlı plajlarını yakınınıza getirdik. Eşsiz ve seçkin bir plaj koleksiyonu için Formentera Koleksiyonu’nu mutlaka görmelisiniz. Farklı, minimal, modern ve benzersiz detaylarla dolu Formentera’nın keyifli dünyasına yolculuk başlasın…
İsmini İspanya’nın eşsiz tatil adası Formentera’dan alan bir koleksiyon elbette havalı olacak. Formentera’ya özgü keyifli, eşsiz, minimal ve keyifli detayları koleksiyonun tüm bikini ve mayolarında hissedeceksiniz. Bu yaz plajda farkınızı ortaya koyma ve ışıl ışıl olmanın keyfini yaşayın.

Formentera Esintisi Başlasın

Dikkatleri Çeken Tasarımlar
Formentera Koleksiyonu’nun en iyi özelliği, dikkat çeken tasarımları ve farklı kumaşı. Minimal ama güçlü tasarım; sade ama ışıldayan kumaşlarla Formentera’da birleşti. Hem plajda hem de sosyal medyada ilgi sizin üzerinizde olsun istiyorsanız, Formentera’yla mutlaka tanışın. Sınırlı sayıda üretilen mayo ve bikinileri ilk yakalayan siz olun, bu çekici detaylara siz sahip olun.

Nadir ve Değerli
Formentera Koleksiyonu, modanın eşsiz detaylarını yaşamak isteyenler için sınırlı sayıda olarak üretildi. Bu da, nadir, seçkin ve değerli mayo ve bikinileri Penti’de bulduğunuz anda sepete atmalısınız anlamına geliyor. Ertelerseniz başkasının sepetine gidebilir. Seçkin bir koleksiyondan, güzel bir tasarım edinme fırsatını kaçırmayın.

 


Sadeliğin Gücü Adına
Moda tasarımının en büyük çıkmazı, sade bir kıyafet tasarlamanın en zor şey olmasıdır. Sade bir mayo ve bikini tasarlamanın da ne kadar zor olacağını tahmin edersiniz. Çünkü tasarımın detayları azaldıkça, hata yapma ihtimali artar. Hataları saklayacak detay olmayınca, kusursuz bir tasarım ortaya çıkarma gerekliliği başlar. İşte Formentera Koleksiyonu’nda aşılan zorluklardan birisi de bu, kusursuz sadelik. Bu kusursuz sadeliğe sahip olmak için Penti’ye uğramanız yeterli.

Formentera Koleksiyonu’ndaki seçkin tasarımlarla 2018 yazında plajlarda hafif, ferah ve elegan bir rüzgar estirmeye çok yakınsınız. En yakın Penti’de tasarımları görebilir, online olarak satın alabilirsiniz.

Formentera’dan en sevdiğiniz tasarımları Instagram hesabımızı etiketleyerek bizimle paylaşabilisiniz.

Yorum Yap

Bunları da Okumalısın!

Formentera Esintisi Penti İle Sizinle - Moda & Güzellik Blogu
Önceki yazıyı okuyun:
Ağustos Ayı Burç Yorumları

İşte geldik yazın en güzel ayına… Ağustos ayı, yazın en tatlı, en keyifli ve en neşeli günlerini barındırır her zaman....

Kapat